Evde bakım hizmetleri dahilinde sunulan eve gidip serum takma işlemi doktorun belirlediği ilaç dozu göz önünde bulundurularak uygulanır. Başlangıç aşamasında hijyenik bir ortam sunulur. Damar yolu açılır, ilaç uygulanır. Ardından serum çıkarılarak tedaviye son verilir. Gün içerisinde hafta için belirlenmiş saatlerde  Anadolu Evde Sağlık ekip elemanlarımız istediğiniz bölgeye gelerek kısa sürede serum takma hizmetini sizlere sunar. İşlemler sırasında süreci doğru bir şekilde yönlendirebilmek damar yolunda kalıcı hasarlar oluşmasını engelleyecektir. Bu nedenle profesyonel serum hizmeti desteği alınması bu süreçte önemli olur.

Eve gidip serum takma hizmeti bir torba ya da şişe içerisinde hazırlanmış özel solüsyonlar ile damar yolu aracılığı ile aktarılır. Hazırlanmış ilacı enjektörün iğne kısmı ile belirli alana hafifçe uygulanır. İçerisine sıvı takviyesi yapılarak alt üst edilir ve ilacın hazırlanmış sıvı ile beraber karışması sağlanır. Ardından belirlenmiş doz oranında hastaya uygulanır. Evde serum tedavisi  uygulamaları damar yolu ile sağlanır. Toplamda 15 dakikayı bulan bir uygulama sürecini içerir. Toz şeklinde bir flam su ile karıştırılıp seruma eklenir. Bu işlemin serum yardımı ile damardan yapılması gerekir. Damardan uygulanan serum kısa sürede kana karışarak vücudu eski canlılığına kavuşturur.

Ekip elemanlarımız sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktan dolayı memnuniyet duyacaktır. Damardan serum tedavisi hizmeti ile vücudun daha dinç, berrak görünmesi sağlanır. Yaşı ilerlemiş hastalarda insülin direncinde özellikle sigara kullanan bireylerde biriken toksik maddeler bu sayede atılabilir.Eve gidip serum takma işlemi ile yaşam kalitesi hızla yükselecek ve daha rahat bir yaşlılık geçirilecektir. Toplamda çoklu seanslardan oluşabilen steril serum tedavisi ile daha huzurlu ve stressiz bir yaşama adım atabilirsiniz. İstanbul civarından randevu talebiniz için bizlere 7/24 bulunduğunuz yerden ulaşabilmeniz mümkündür.