Sağlık en önemli alanların başında gelmektedir. Bu noktada sağlığımız ile ilgili bir problem olduğunda mutlaka doktora gitmemiz gerekmektedir. Fakat bazen doktora gitmemiz mümkün olmamaktadır. Çok rahatsız olduğumuzda veya yatalak bir yakınımızı hastaneye götürmemiz gerektiğinde bu çok zor olmaktadır. İnsanlar bu noktada eve doktor çağırma gibi bir seçenek var mı bunu araştırmaktadır. Bu noktada hastaneye gitmek yerine doktor çağırmak istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız hastalığınıza veya ihtiyacınıza göre alanında uzman olan bir doktoru evinize göndermekte ve sorunsuz şekilde tedavi edilmenizi sağlamaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Evde Muayene

Evde doktor muayenesi giderek artan ihtiyaçlardan birisi olmaktadır. Özellikle sürekli olarak doktora gitmesi gereken veya yatalak hastası olanlar için bu hizmetler çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız alanında uzman olan ve bu konuda gerekli eğitimi almış olan bir doktor ekibi ile çalışmaktadır. Tüm doktorlarımız bu alanda uzman olan isimlerdir. Bu noktada hastalığınıza göre yetkin olan doktorumuz görevlendirilmekte ve istediğiniz saatte sizlere gelmektedir. Kendinizin veya yakınızın gerekli olan muayenesi evinizde yapılmaktadır. Tedavisi evde mümkün olan durumlarda tedavi de yapılmaktadır. Ekibimiz hızlı bir şekilde gerekli tetkikleri yapmakta ve hastanızın hastalığını ortaya çıkarmaktadır. Sonrasında da gerekli olan çözümü sunmakta ve gerekli olan ilaçları yazmaktadır. Kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı sağlamaktadır.

Evde Özel Doktor Fiyatları

Evde doktor hizmeti hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. İnsanlar bir hizmetten faydalanmadan önce tabii ki fiyatını da bilmek istemektedir. Bu noktada rahatsızlığınıza ve yapılması gereken işlemlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu yüzden sizlere sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. En doğru ve güncel fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz sizlere gerekli olan tüm bilgilendirmeleri sağlayacak ve fiyatlar hakkında da gerekli olan bilgileri verecektir. Bu noktada sizlere her zaman en uygun fiyatlar sunulmaktadır.