Doktorlara hayatımızın her anında ihtiyaç duymaktayız. Özellikle de çocuğumuz veya yatalak bir hastamız olduğunda doktoralara olan ihtiyacımız daha da çok artmakta. Bu durumda sürekli olarak hastaneye gelip gitmek hem çok maliyetli olmakta hem de uğraştırıcı olmakta. Evde sağlık hizmetleri ise bu durumda kurtarıcı hizmetlerden birisi olarak karşımıza çıkmakta. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada evde doktor muayenesi seçeneğini siz değerli hastalarına sunmakta. Firmamız bu hizmeti ile kapınıza kadar gelerek gerekli olan kontrol ve muayene işlemlerini gerçekleştirmekte. Bu sayede sizin hastaneye veya bir sağlık merkezine gitmenize gerek kalmamakta. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde bu hizmeti sizlere sunmakta. Bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında gelmekte.

Evde Doktor Muayenesi Nedir?

Eve doktor çağırma veya evde doktor muayenesi hizmeti aslında adından da anlayabileceğiniz gibi bir hastalığınız olduğunda doktora gitmek yerine doktoru evinize çağırdığınız hizmettir. Bu hizmette doktor mevcut hastalığınıza ve hastalık belirtilerinize göre gerekli olan tüm ekipmanları da alarak evinize gelmektedir. Hızlı bir şekilde sizi kontrol etmekte ve yaşadığınız hastalığın ne olduğunu tespit etmektedir. Bu noktadan sonra gerekli olan ilaçları yazmakta ve gerekli olan tedaviyi gerçekleştirmektedir. Eğer evde tedavi edilemeyecek bir hastalığınız varsa bu durumda da gerekli olan bilgiyi sizlere sunmakta ve sizleri hastaneye yönlendirmektedir.

Evde doktor hizmeti özellikle de sürekli olarak hastalanan ve hastaneye gitmek istemeyen hastalar için büyük bir nimet olmaktadır. Yine yatalak hastası bulunan ve sürekli olarak kontrol edilmesi gereken insanların da işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu alandaki uzmanlığı ile sizlere gerekli olan tüm hizmeti vermektedir.

Eve Özel Doktor Çağırma Ücretleri

Maalesef bu konuda sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Yapılacak işlemler ve hastalığınıza göre tutarda değişiklik olabilmektedir. Tüm süreç hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan tüm bilgilendirmeleri yapacak ve olabilecek en uygun fiyatları sizlere sunacaktır. Fiyat bilgisinden sonra randevu almanız da mümkündür.