Evde doktor muayenesi hizmeti acil durumlarda ileri derecede hastalığı nüksetmiş bireylere sunulan bir hizmettir. Kronik rahatsızlığınız bulunuyor, bağışıklık sisteminiz düşük ve vücudunuzu alerjiye açık hissediyorsanız ev konforunda sağlık ekiplerinin sunmuş olduğu danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Klinik ortamı ya da hastanelerde gittikçe uzayan muayene süreçleri uzun kuyruklara takıldığında maddi ve manevi olarak kişiyi zor durumda bırakabiliyor. Sevdiklerinizle beraber bulunduğunuz ortamda evde doktor hizmetinden istenen branşa yönelik özel taleplerle faydalanabilmek için Anadolu Evde Sağlık firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikli olarak sağlık sorununuz firmamız yetkililerine iletilmelidir. Konu üzerine ön incelemede bulunan ekibimiz teşhis tedavi süreci sonrası doğru teşhisi koyuyor. Ardından koruyucu bakım hizmeti aşamasına geçiliyor. Diyabet, kalp hastalıkları, kolesterol gibi farklı durumların gözlemlenebilmesini engelleyebilmek adına düzenli kontroller sağlanıyor ve bu amaçla sağlık ve kontrol taramaları gerçekleştiriliyor. Solunum yoluyla ilgili enfeksiyon riski bulunanlar, zatürre gibi ileri boyutlu bir solunum hastalığına sahip olan kişilerin vücut bağışıklıkları daha düşük olduğu için ev konforunda faydalanabilecekleri tedavi yöntemleri daha etkili olabiliyor.

Ev konforunda sunulan evde doktor hizmeti özel bakım süreci içerisinde tüm riskli durumlar tespit edilerek not alınıyor. Listelenip kusursuz bir şekilde süreç hastanın lehine olacak şekilde sürdürülüyor. Mahremiyet odaklı olarak dikkat edilen özel uzman hekimler istenen branşa yönelik ek bir tedavi süreci başlatabiliyor. İstanbul ili ve çevre ilçelerden ulaşabileceğiniz evde özel doktor hizmetimizden her an 7/24 iletişim hattımızı kullanarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bizleri aradığınız anda sağlık danışmanlarımız konuya yönelik bilgilendirme yaparak uygun fiyatlı evde bakım sürecini uzman doktor eşliğinde sizlere sunacaktır.

Anadolu evde sağlık firması olarak kolay hızlı ve ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. Teşhis ve tedavi süreci sonrası kapsamlı bir şekilde inceleme yapıyor, güncel ve modern bir şekilde hizmetimizi sunuyoruz. Evde özel doktor hizmeti kapsamında gerek görüldüğünde ambulansla transfer hizmeti de gerçekleştiriyoruz. Riskli durumların incelenerek kontrollü hale getirilmesi ve doğru önlemlerin alınabilmesi adına donanımlı mobil aracımız doktorumuz ve sağlık personellerimiz ile beraber kapınıza kadar geliyoruz.

Sunulan hizmet ile hasta muayene ediliyor, reçetesi yazılarak öneriler sunuluyor. Gerek görüldüğü anda damar yolu ile serum takma uygulaması sunulabiliyor. İlaç  serumla veriliyor. Vücut için röntgen çekilmesi talep edilebiliyor. Tetkik amaçlı idrar ya da kan tahlili örneği istenebiliyor. Tüm bunlar ev konforunda hastaneye gitmeye gerek kalmadan kişiye sunuluyor.