Hastanelerde, özel kliniklerde sunulan tedavi hizmeti belirli gün sayısını açtıktan ve hemşirelere devredildikten sonra maddi olarak kişiyi zor durumda bırakabilir. Günümüzde aktif olarak kullanılan evde bakım hizmeti sunan sağlık çalışanları belirli firmalar aracılığı ile kişiye yerinde tedavi yöntemi uygular. Ev ortamında sunulan bu hizmet evde hemşire tedavisi ile desteklenir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan hemşireler evde bakım hizmeti kapsamında Anadolu evde Sağlık firması aracılığı ile sunulur. Firmamız bünyesinde çalışan her bir hemşire bu alanda daha önceden tecrübesi bulunan süreci kontrollü şekilde yönlendirebilen günlük, haftalık ya da aylık olarak hizmet sunan bireylerden oluşur. Burada önemli olan tüm prosedürlere uyarak hastalık evresindeki kişinin hekimi ile görüşmeleri tamamladıktan sonra süreci kontrollü şekilde yönlendirebilmesidir. İletişime geçildiği anda tüm bu resmi prosedürleri firmamız bünyesinde çalışan deneyimli sağlık çalışanlarımız üstlenir.

Ev ortamında sunulan sağlık hizmetinde bireysel olarak kişinin hasta ile ve yakınları ile olan iletişimi önemlidir. Sağlıklı bir iletişim kurulabildiğinde ancak tedavi süreci devam eden hastanın daha iyi hayata adapte olabilmesi ve hastalık sürecinin iyileşmesi desteklenebilir. Evde bakım hemşiresi ücreti alınacak olan tedavi süresine göre değişir. Ortalama 12 saatlik bir hizmet süreci sonrasında oluşabilecek minimum ve maksimum rakam aralığı 300 ile 800 TL arasında değişir. Bu hizmet hastanelerde daha yüksek fiyatına olarak talep edilebilir. Konu üzerine daha net bilgi alabilmek hastalığın sürecinde hemşirenin sunması gereken tedaviye göre net bir ücreti öğrenebilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bulunulan şehirde evde sağlık kuruluşlarına ulaşabilmek hastanenin bağışıklığı düşürücü ve psikolojiyi bozan etkisinden uzaklaşarak, iş yeri ya da ev konforunda hizmet alabilmek için merkeze yakınlık önemlidir. İstanbul ili içerisinde farklı ilçelerden sunduğumuz evde sağlık hizmetinden tüm hasta bireyler talep ettiklerinde faydalanabiliyor.

Çağrı merkezi hattını kullanarak bizlerle iletişime geçtiğiniz anda sizler için bir randevu talebi oluşturuluyor. Oluşturulan randevunun gün ve saatinde bulunduğunuz yere ücretsiz servislerle gelinerek gerekli teçhizatlar ile beraber uygulama başlatılıyor. Yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olanlar için serum takma-çıkarma, sonda takma-çıkarma hizmeti, vitamin ve ilaç takibi düzenli iğne yapımı ve benzeri akla gelebilecek her türlü hizmet hemşireler tarafından sunulur. Eve uzman hemşire çağırma ücreti hakkında net bilgi sahibi olabilmek; uygun fiyatlı hizmet kapsamında sunduğumuz sağlık desteğinden yararlanabilmek için iletişim kurmanız yeterlidir. Ağır ameliyat süreci sonrası tedavisi evde devam eden hastalar, yaşlılar, bağışıklığı düşük olan çocuklar, hastaneden korkanlar, enfeksiyon riski bulunanlar, alerjik reaksiyonu bulunanlar için önemli bir fırsat alanı oluşturur. Evde bakım ihtiyacı bulunan hastaların yaşam kalitelerini daha üst düzeye çıkarabilmek burada önemlidir. Hasta, hasta yakınları ve görevli doktor ile doğru bir iletişim sağlanmalıdır.