Evlenmeden sma testi uygulaması süreçte oluşabilecek genetik hastalığın çocuğa geçip geçmeyeceğini tespit edebilmek için önemlidir. Anadolu Evde Sağlık firmamız tarafından gerçekleştirilen sms test hizmeti hastaneye gelmenize gerek kalmadan ev rahatlığında sunuluyor. Özellikle ilerleyen dönemde çocuğun gelişim sürecinde zarara uğramasını engelleyebilmek için bu hizmetin dikkate alınması gerekiyor. Firmamız aracılığı ile yapılan özel sma testi ile laboratuvara gönderilen sonuçlar yaklaşık 3 ile 5 gün içerisinde tarafınıza iletilir. Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve sizlere doğru ve güvenilir bir hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duymaktayız. Evlilik öncesinde sma testi sizin ve bebeğiniz için en doğru kararı olabilmeniz de her an destekçiniz olarak yanınızda bulunuyoruz. İşlemlerin başlatılması talep edildiği andan itibaren sağlık koşulları dikkate alınarak steril bir ortam oluşturulması sağlanır.

Evlenmeden sma testi için evlilik süreci öncesinde özel bir zamanlama olmamakla beraber kişi doğum sürecinde ise 10.hafta testin uygulanabilmesi için en doğru zaman olarak kabul edilir. Gebelik sürecinde bağışıklığı sağlam tutabilmek için ev ortamında sma testi uygulamalarını İstanbul ve çevre bölgelerinden sizlere sağlamaktayız. En kısa sürede tetkikler gerçekleştirilerek doğru ve güvenilir sonuçlar tarafınıza iletilir. DNA testi uygulamaları dünya çapında yapılan ve herhangi bir zararı bulunmayan sistematik bir test sürecidir. Hamilelik döneminde yapılacak testler için fetüsten sıvı alımı sağlanır. Sıvı üzerinde herhangi bir genetik taşıyıcı hastalık taşıma riski bulunup bulunmadığı tespit edilir. Profesyonel olarak sunulan alanında uzman ehil ekip elemanlarınca gerçekleştirilen evde sma testi hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Evlenmeden sma testi yaptırmak ilerleyen aşamada oluşabilecek hastalıklara karşı önlem alabilmeyi sağla. Sma hastası bir çocuğun kendi başına hayatını devam ettirebilmesi mümkün değildir. Üstelik solunum güçlüğü çekerken vücudunda dayanılmaz ağrılar hisseder. Özel olarak evde uygulanan sma testi hizmeti  için firmamız yetkilileri tarafından randevu talebiniz değerlendirilerek bulunduğunuz alana gelinir. Testin sonuçları en geç 5 gün içerisinde tarafınıza email yoluyla iletilir. En ucuz sma testi uygulaması için bizlerle iletişime geçerek sunduğumuz kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.