Evlere hemşire hizmeti özel sağlık elemanları alanında yetkin ve bilgili hemşireler tarafından hastalara uygulanan bir tedavi yöntemidir. Alanında uzman belirli eğitimlerden geçmiş hasta bakım hemşiresi hasta ile ilişkileri kuvvetli olan hemşireler uygun fiyat karşılığında evlere sağlık hizmetini sunar. Her bir hemşire Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı olarak hizmet alanına yönlendirirler. Anadolu Evde Sağlık firması bünyesinde çalışma gösteren hemşireler hizmetin türüne göre farklı fiyatlarla talep edilebilir. Firmamızı arayarak oluşturacağınız randevularda 7/24 çalışma prensibine göre evde bakım hemşiresi hizmetinden yararlanılabilir. Ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evlere hemşire hizmeti kapsamında sunulan destek sürecinde hastaya yönelik pansuman hizmetleri, serum takma çıkarma süreci, kan verme açık ya da bakımı tedavisi ve temizliği gibi rutin işler sağlık elemanları tarafından istendiğinde uygulanabilir. Özellikle kronik rahatsızlığı olanlar süreçte daha profesyonel bir kişinin desteğine ihtiyaç duyarak sağlık hizmeti talebinde bulunabilir. Evde bakımı hemşireleri böyle bir durumda hastaya bu süreci atlatabilmesi için destek olur. Sizler için en doğru hizmeti en doğru zamanda sunabilmekten dolayı memnuniyet duyuyoruz. İstanbul ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşabilir, evde hemşire hizmeti talebinizi aktif iletişim hattı üzerinden iletebilirsiniz.

Yetkin bir evde bakım hemşiresi süreci doğru bir şekilde yönlendirebilir hızlı bir şekilde oluşan verileri kayıt altına alır ve doğru tanıyı koyarak doktor ile bilgi paylaşımında bulunur. Problemlere karşı ani çözümler getirebilir. Bu anlamda soğukkanlı bir şekilde süreci devam ettirebilir. Muhakkak ki ekip elemanlarımız içerisinde özel bakım hemşiresi pozisyonunda bulunanlar belirli donanıma sahiptir. Yetkin hale gelebilmeleri için eğitimden geçirilmişlerdir. Süreçte unutulmamalıdır ki bilginin teoriden çok pratiğe dökülmüş şekilde aktarılabilmesi profesyonelliği ortaya koyacaktır. Uzun yıllardır bu sektörde var olan ve belirli deneyime sahip olan hemşireler evde bakım hizmeti kapsamında görevlendirilir. Acil durumlarda istediğiniz her anda İstanbul bölgesinde günlük, haftalık ya da aylık evde bakım hemşiresi hizmetinizden randevu talep ederek faydalanabilirsiniz.