Evlilik öncesi genetik tarama testi özellikle akraba evliliği bulunan kişiler için doğum sürecinde oluşabilecek hastalıkların fark edilmesini sağlayacaktır. Kalıtsal olan ya da bulaşıcı yolla eşler arasında birbirine geçen ve çocuğa aktarılabilecek olan hastalıklar genetik tarama testi ile fark edilebilir. Vücuda sinsice yerleşmiş olan bu hastalıklar cinsel yolla buluşabileceği için eşlerden herhangi birine geçerek ardından kan bağı ile çocukta görülebilir. Çiftlerin bu süreçte yapması gereken evlilik dönemi öncesinde tarama testlerine dikkati alarak yardım almalarıdır. Anadolu Evde Sağlık firması olarak sizleri evlilik dönemi öncesinde genetik tarama testi fiyatları hakkında net olarak bilgilendirerek en doğru hizmeti sağlamaktayız. Bizlere 7/24 Aktif iletişim hattımız üzerinden ulaşabilir, evlilik öncesi genetik tarama testi fiyatları konusu üzerine daha net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sağlık bakanlığından onayı bulunan firmamız alanında yetkin çalışanlarımız ile sizlere bulunduğunuz yere gelerek tarama testi uygulamalarını sağlamaktadır. Özellikle kan tahlilleri laboratuvarlarda detaylıca incelenir. Sonuçlar evlilik süreci öncesinde çiftlere iletilir. Nikah öncesindeki süreçte uygulanacak olan evlilik öncesi tarama testi anne ile baba yolu ile çocuğa geçebilecek hastalıklar, kan uyuşmazlı kan grubu tahlilleri yaparak da ortaya çıkarır. Evlilik öncesi yapılacak kan testleri arasında; kan grubu testleri, Frengi testi, AIDS testi, Hepatit B testi, Hepatit C testi ve Akdeniz Anemisi testidir.

Evlilik öncesinde yapılacak tarama testleri ile anne adayının gebelik sürecinde çocuğa aktarabileceği bir takım rahatsızlıkların daha önceden tespit edilmesi sağlanır. Bu durumda oluşabilecek problemlerin giderilmesi hakkında net bir araştırma yapılır. Hastalıklar bulaşıcı ya da kalıtsal olabilmektedir. Zararları net olarak ortaya konan bu hastalıkların anne ya da baba adayından herhangi birinde olup olmadığı ancak tarama testleri ile mümkün olur. İleride çocuğun yaşamsal fonksiyonlarını engelleyecek bir pozisyona gelmesini engellemek için bu testlerin evlilik dönemi öncesinde uygulanması önemlidir. Genetik yolu ile aktarıma neden olabilecek hastalıkların tam olarak teşhis edilmesi İstanbul bölgesinde sizlere hizmet sunan firmamız aracılığı ile öğrenilebilir. Sizlere evlilik öncesi genetik tarama testi fiyatları hakkında net bilgi verebilmek için kurumlarımızda bekliyor. İletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz.