SMA taşıyıcılık testi yapan hastaneler insanlar tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık çoğu hastalığın genetik olarak tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Bu hastalıkların başında da SMA gelmektedir. İnsanlar bir bebek sahibi olmadan önce mutlaka bu taramayı yaptırmak ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek istemektedir. Fakat bu noktada insanların her zaman hastaneye gitmesi mümkün olmamaktadır. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere gerekli olan desteği sağlamakta ve bu testleri evinizde de yapmaktadır. Firmamız bu alanda uzman olan firmalardan birisidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana evde sağlık hizmetleri vermektedir. Bu konuda en iyi hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet vermektedir.

İstanbul Kişiye Özel Genetik Tarama

Kişiye özel genetik tarama testi insanlar tarafından merak edilen ve araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Başta da belirtiğimiz gibi özellikle de bebek sahibi olmak isteyen kişiler bu taramayı çok fazla yaptırmak istemektedir. SMA maalesef karşılaşılabilecek en zorlu hastalıklardan birisidir. İnsanlar çocuklarında bu tür bir hastalık olmaması için baştan önlem almak ve gerekli olan testleri yaptırmak istemektedir. İnsanlar tabii ki bu noktada İstanbul SMA testi araştırmasını da yapmaktadır. İstanbul’da bu testi yaptırabilecekleri yerleri sorgulamaktadır.

 Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan testleri yapmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri vermektedir. Bu noktada İstanbul’un neresinde olursanız olun evinize kadar gelmekte ve bu testleri yapmaktadır. Sizlerin aklında herhangi bir soru işareti kalmadan çocuk sahibi olmasını sağlamaktadır.

Evde SMA Testi Nasıl Yapılır?

Firmamızın en çok önem verdiği hizmetlerinin başında SMA testi gelmektedir. Çocuklarımızın gelecekte bir problem yaşamaması için bu test çok önemlidir. Bu noktada uzman hemşiremiz evinize gelmekte ve gereken örnekleri almaktadır. Sonrasında bu örnekler doğru koşullarda merkezimize getirilmekte ve analiz edilmektedir. SMA testi sonucu hemen çıkmamaktadır. Sonuçlar çıktığında sizler ile iletişime geçilmekte ve gerekli olan bilgi verilmektedir. Eğer SMA riskiniz varsa bu noktada ne yapılması gerektiği hakkında yol da gösterilmektedir.