Evde Glutatyon serum tedavi hizmeti gün içerisinde bağışıklık sistemi ani bir şekilde çökebilen kişilere sunulur. Yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirirken evde, iş yerinde aktif olarak faaliyette bulunulan her anda vücudun direncini iki katına çıkararak daha sağlıklı bireyler olabilmek mümkündür. Glutatyon serum tedavi hizmeti ile istenen enerjiye gün içinde aniden kavuşabilmek sağlıklı bir yaşamsal rutin için gerekli olabilir. Anadolu evde sağlık firması bulunduğunuz her yerde ev ya da iş yerinize gelerek personel ekibi aracılığı ile damar yolundan Glutatyon uygulaması gerçekleştirir. Dakikalar içerisinde gerçekleştirilecek bu işlem sonrasında hastalıklara karşı korunaklı daha enerjik bir vücut dinamizmi elde edilebiliyor. Sağlık Hizmetleri kapsamında sunulan tedavi süreci farklı seanslarla devam ettiriliyor. Ancak firmamızın da önermiş olduğu serum tedavisinde 6 seans yeterli görülebiliyor. Bu kişinin vücudunun kabul etme sürecine yönelik olarak da değişebiliyor.

Evde glutatyon tedavisi sürecinde serum yolu ile ilacın damardan vücuda aktarılabilmesi sonrası kasların ve kemiğin gelişimine yönelikte fayda alınabilir. Vücutta glutatyon eksikliği ciddi rahatsızlıklara neden olabiliyor. Faydaları ise saymakla bitmiyor. Kullanılan glutatyon serumu içerisinde oksijen molekülleri ve serbest radikaller için güçlü bir antioksidan yer alıyor. İçinde 3 farklı aminoasit bulunmakla beraber vücuda alındığı anda daha korunaklı bir ortam sunuyor. Glutatyon serum içerisinde glisin, glutamin ve sistein adı verilen amino asitler bulunur. Bunlar vücudun üretemediği minerallerdir Bu yönüyle damardan alınması eksikliği nedeniyle görülebilecek hastalıkların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar.

Glutatyon serum tedavisi süresi 10 ile 15 dakikayı bulur. Düzenli olarak yapıldığında en geç 1,5 ay içerisinde şifacı etkisini gösterir. Glutatyon eksikliği genellikle günlük hayatta kullanılan hijyen ürünlerinin etkisi, stres, radyasyon etkisi ve ağır hastalık süreci geçirenlerde gözlemlenir. Firmamız tarafından sunulan Glutatyon serum uygulaması İstanbul ili ve civar bölgelerden deneyimli sağlık personellerimiz aracılığıyla sunulur. Süreçte tedavinin başlatılması, takip edilmesi ve raporlanması da uzman hemşireler eşliğinde gerçekleşir. Evde bakım hizmetinde her firmanın kişiye yönelik sunduğu hizmette fiyat farklılığı oluşur. Bu konuda firmanın belirlediği para politikası, tedavi tipi, uygulama süresi sürece etki eder. Glutatyon serum fiyatı hakkında genel bilgi sahibi olabilmek için iletişim numaralarını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.