Glutatyon terapisi doğal ve mucizevi bir bağışıklık koruma sistemidir. Yaşlanmaya karşı bir destek oluşturur. Hastalığın etkilerini azaltan bir antioksidan barındıran yöntemdir. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenler vücuda zararlı bulunmayan içerisinde glutamin ve amino asitlerden oluşan özel teknik Anadolu Evde Sağlık hizmetleri kapsamında talep edilebilir. Firmamız tarafından uygulanan glutatyon tedavisi hizmeti sonrasında cilt daha parlak bir görünüme kavuşur. Özellikle uzun süreli eklem ve kas ağrısı yaşayanlar için büyük bir fayda sunacaktır. Yaşlılık döneminde vücudun İnsülin direnci düşer uyku kalitesi azalır ve özellikle alzheimer hastalığına yönelik başlangıçlar fark edilebilir. Tüm bu evde glutatyon terapisi süreci daha verimli ve kaliteli şekilde geçirebilmeyi sağlayacak destek hizmetinden bize ulaşarak uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Glutatyon terapisi teknikleri sanıldığının aksine sağlıklı olan bireylere de uygulanan bir tedavi sürecidir. Cildin yenilenmesini sağlar, yaşlanmayı geciktirir. Bu sayede daha sağlıklı yaşlanma belirtileri fark edilirken daha uzun yaşama fırsatı da sunulmuş olunur. Özellikle kalp damar rahatsızlığı bulunanlar, kronik rahatsızlığa sahip olanlar, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye gelemeyenler, bağışıklık sistemini kuvvetlendirebilmek ve ev ortamında Glutatyon tedavisi hizmetten yararlanabilmek için bizlere ulaşılabilir. Glutatyon tedavisi sonrasında diyabet rahatsızlığı bulunanlar, karaciğer yağlanmasına sahip olanlar eklem ve kas rahatsızlıkları bulunanlar kendilerine gençleşmiş yenilenmiş hissedecektir.

Glutatyon terapisi tekniği haftada bir kere vücuda uygulanabilir. En az 5 hafta süre ile takviye yapıldığında ancak istenen sonuç elde edilecektir. Her seans yaklaşık 15 dakikadan oluşur. Kişinin hastane ortamına gitmesine gerek kalmadan İstanbul bölgesinde ev ortamında bu tedaviden yararlanması mümkündür. Damar yolu ile glutatyon enjektif sürecinde ağır kemoterapi tedavisi gören kanser hastaları anne adayları çocuk emzirenler gebeler bu süreçte doktor kontrolünde işlemleri gerçekleştirmelere uygun olacaktır. Ciddi stres problemi yaşayanlar gündelik hayatlarında verimin yavaş yavaş azaldığını hissedecektir. Bu durum kaygı ve depresyon sürecini de daha da hızlandıran ve olumsuzlukları arttıran bir yaşam döngüsü haline gelebilir. Bu durumda ek takviye almak vücudun ihtiyacı olan bir durumdur. 7/24 ekip elemanlarımız sizlere en doğru hizmeti vermekten dolayı memnuniyet duyacaktır. Alınacak randevu da doğrultusunda belirlenen gün ve saatte evde glutatyon terapisi teknikleri uygulanabilir.