Hastanede bakım sürecine ev ortamına taşımayı sağlayan evde sağlık hizmetleri yardıma ihtiyaç duyan bireylerin yaşam kalitesini yükselten hizmetleri içerir. Anadolu evde sağlık firması tedaviye muhtaç olan hastaların faydalanabilecekleri her konuda uzman ekibi ile ek desteğe ihtiyaç duyan hastaları dikkate alan bir hizmet sunuyor. Profesyonel ve bu alanda uzmanlık eğitimi almış bireyler gece gündüz talep edildiğinde serum tedavisi hizmetinde sunabiliyor. Evde serum hizmeti kapsamında talebe göre bireysel sağlığı destekleyici uygulamalar ikamet edilen adrese gelerek sunulur.

Evde serum hizmeti almak isteyenler yaşlı ve yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, nörolojik hastalık sahipleri, onkoloji rahatsızlığı bulunanlar, ameliyat sonrasında bakım süreci devam edenler, solunum hastalıklarına sahip olanlar, ileri seviyede kas ağrıları bulunanlar ve felçli bireyler yararlanabiliyor. Vücut ağrılarını azaltarak kişinin kendisini daha rahat ve dinç hissetmesini sağlayan, bağışıklık sistemini güçlendiren halsizlik için serum tedavisi uzman personel ekip tarafından İstanbul ili ve çevre bölgelerinden talep edildiğinde sağlanıyor.

İlerleyen yaş ile beraber vücudun eski performansı zamanla yitirilir. Özellikle düzenli kullanılan ilaçlar vücutta hücre yenilenmesini yavaşlatabilir. İyileşmeyen açık yarası bulunanlar, kendini gün içinde halsiz ve yorgun hissedenler, vücut ağrıları dinmeyenler, kanser gibi ileri derecede hastalığı bulunanların evde bakım sürecinde özel hemşireler tarafından serum uygulaması sunulabilir.

Mevsim geçişlerinde meydana gelen vücut kırgınlığı, soğuk algınlığı, gribal enfeksiyonlarda Anadolu evde sağlık firma çalışanları desteği ile serum takma hizmetinden faydalanılabilir. Vakit kaybı olmadan ev konforunda sunulan hizmet 15 ile 20 dakika arasında tamamlanarak kişinin kendini daha zinde ve sağlıklı lezzetli hissetmesi desteklenir.

Kritik ameliyatlar sonrasında evde devam eden tedavi sürecinde hastanın kendini daha iyi hissetmesini sağlamak ve ağrılarını azaltabilmek için de özel serum takviye hizmeti sunulur. Serumun içerisinde kullanılan vitamin ve mineraller sayesinde vücudun kırgınlığı azaltılarak soğuk algınlığına iyi gelecek bir tedavi süreci başlatılır. Kişinin eski zinde haline kavuşabilmesinde katkı sunan evde sağlık serum takma hizmeti oluşturulan randevu kaydı sonrası belirlenen gün ve saatte istenen alana gelen yetkili personel ekip tarafından sunulur.