Evde bakım hizmeti kapsamına giren evde serum takma hizmeti alanında uzman hemşireler tarafından eksiksiz ve doğru tekniklerle hastaya uygulanır. Serum takma hizmetini ev konforunda yaşayabilmek için Anadolu Evde Sağlık firmasının sunduğu evde serum takma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bizlere iletişim hattımız üzerinden ulaşarak talep ettiğiniz doğrultuda gün ve saat belirlemesi yapılarak en kısa sürede gerekli ulaşımı sağlıyoruz. Hastalık süreci içerisinde özellikle yatağa bağlı olarak yaşamsal fonksiyonlarını sürdürmek zorunda bulunan tedavi sürecini hastanede başlatılan tedavi sürecine evde devam edecek olan hastalar yararlanabilir.

Evde Serum takma hizmeti evde bakım hizmeti kapsamı içerisinde değerlendirilir. Özellikle damardan alınması gereken antibiyotik tedavi sürecinde hastalığa yönelik olarak vücuda serum yolu ile alınacak ilaçlar için ya da ağız yolu ile ilaç almanın mümkün olmadığı sıvı tedavisi başlatılmış hastalarda sunulan bir hizmet türüdür. Herhangi bir hastaneye gitmeye gerek kalmadan tedavi süreci ev konforunda sağlanır. Hizmetten İstanbul ve çevre bölgelerden yararlanmak için bizlere en kısa sürede ulaşım sağlayabilir ve evde serum takma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmette bütçeye dost bir fiyat aralığı belirliyor. Uygulamamızdan istediğiniz seans aralıkları belirleyerek faydalanmanızı destekliyoruz.

Evde serum takma hizmeti verecek olan kuruluşun muhakkak ki hemşirelik bölümü ya da dengi bir okuldan mezun olmuş kişiler ve alanında deneyime sahip olmuş olması önemlidir. İnsan sağlığının teslim edildiği bu hemşirelerin en doğru ve yerinde teknikleri uygulayabiliyor oluşu bizim için oldukça kıymetlidir. Müşteri memnuniyetini esas alarak sunduğumuz hizmette evlerinize eşlik edecek olan ve hastalarınızın durumunu kontrol edilecek evde sağlık hizmeti ekiplerimiz evde serum takma hizmetini sizlere bulunduğunuz bölgede konforlu bir şekilde faydalanmanızı sağlıyor. Bizleri firmamıza ait aktif iletişim hattı üzerinden 7/24 arayarak ulaşabilir, randevu talebinizi kısa sürede iletebilirsiniz. Ekip elemanlarımızla iletişime geçerek hastalığa dair detaylı bilgiyi alır ve gerekli malzemelerle beraber belirlenmiş gün ve saatte sizlerin yanınıza gelerek tedavi sürecini başlatır.