Evde hemşirelik hizmeti bakıma muhtaç olan yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda olan ek bir kişinin desteğine ihtiyacı olan kişiler için sunulan yerinde tedaviye tekniğidir. İstenen yere ekip elemanlarımız rahatlıkla iletilerek sağlık hizmetimiz ev konforunda sunulur. Anadolu Evde Sağlık firmamızı arayarak gereksinim duyduğunuz evde bakım hemşiresi hizmetimizden her an yararlanabilirsiniz. Burada önemli olan ihtiyaca yönelik olan olarak her türlü bilgi birikimine sahip, donanımsal olarak müşteri memnuniyetini de göz önünde bulunduran ve güler yüzlü yaklaşımı ile sürece sağlıklıca yönetebilen hemşirelerin varlığıdır. Sağlık hizmetimizden kurumumuz aracılığı ile yararlanabilmek ve fiyatları hakkında en doğru bilgiyi alabilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenilir ve alanında uzman bir evde bakım hemşiresinin muhakkak ki süreçte bilgi ve deneyimi yüksek ve bu sektörde uzun süredir faaliyette bulunmuş olması gerekir. Firmamız sizlere Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış bu alanda tecrübesi bulunan ve uzun yıllardır bu sektörde çalışan ekip elemanlarını kısa sürede temin etmektedir. Evde bakım hemşiresi bu süreçte hasta yakınları ile doğru irtibatı kurabilir. Hastalık sürecine yönelik denetim ve danışmanlık hizmetini sorunsuz ve tekniksel şekilde sunabilir. Önemli olan yaşanabilecek ani problemlere karşı hızlı ve etkili sonuçları verebilmektir. Acil olacak durumlarda her zamanki gibi soğukkanlılığını koruyarak olaya müdahale edebilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden evde bakım hemşireliğe hizmetinden yararlanabilmek için bizleri arayabilir ve kısa sürede irtibata geçebilirsiniz.

Evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunulan hizmette önemli olan bir plan oluşturabilmektir. Planda zamanlamalarda önemli olacaktır. Hizmet kapsamında düzenli ilaç kullanımı belirli zamanlara dikkat edilerek yönetilir. Kişideki sıvı dengesi oldukça önemlidir. Enfeksiyon durumlarına karşı tüm önlemler alınır. Evde bakım hemşiresi sonda takma çıkarma hizmeti, serum takma çıkarma hizmeti, tıbbi cihazların kullanımı, gerekli görüldüğünde fiziksel tedaviyi teknikleri uygulama işlemleri hastanın ihtiyaç duyduğu psikolojik süreçlerde destek işlemleri gibi fonksiyonel olarak hizmetini sunar. Sizlere hastane ortamından çıkararak ev konforunu sunan bir hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyor sağladığımız sağlık hizmetinden yararlanabilmek için 7/24 irtibata geçebileceğiniz aktif telefon hattımızı sunuyoruz. Bizleri arayarak evde hemşirelik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Randevu talebinizi oluşturduğunuzda ekip elemanlarımız kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır.