Çekmeköy evde serum takma hizmeti ihtiyaç duyulduğu anda hastalara sunulan bir tedavi çeşididir. Doktor reçetesi göz önünde bulundurularak serum uygulaması sunulur. İlaç ya da sıvı takviyesi ihtiyaç duyulduğu anda uzman bakım hemşireleri tarafından uygulanan evde bakım hizmetidir. Ağız yoluyla besin alamayan hastalara yönelik uygulanan evde damar yolu serum tedavisi başta olmak üzere ihtiyaç duyulduğu anda sağlık personelleri tarafından sunulan bir sağlık hizmetidir. Serum uygulamaları genellikle evde sağlık hizmeti kapsamına girer. Ameliyat sonrası hastalıklarının tedavisinde, şiddetli ağrıların evde bakım sürecine beraberinde getirdiği durumlarda, hastanın yemek bozukluğu oluştuğu süreçte kullanılabilinir. Serum uygulamalarında özellikle hijyen önemlidir. Bu nedenle damar yolu açma işlemleri sırasında bu alanda uzman olan hemşireler tarafından hizmet sunulur.

Kişinin ilaca karşı hassasiyeti ön planda tutturularak oluşabilecek alerjik reaksiyon sürecini kontrollü hale getirebilecek bilgi deneyimine sahip olan uzman personeller görevlendirilir. Anadolu Evde Sağlık firması ekip çalışanları süreçte hijyen koşullarını göz önünde bulundurarak evde serum ve ilaç tedavisi uygular. Burada önemli olan kişinin vakit kaybı yaşamasını engelleyerek süreçte ev konforunda hizmete alabilmesini sağlamaktır. Acil durumlarda da değerlendirilebilecek evde serum takma hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için firmamız yetkili müşteri hizmeti numarası ile irtibata geçebilirsiniz. 7/24 ulaşılabilir aktif telefon hattı ile yapılacak görüşmeler sonrasında randevu talebiniz işleme alınır. Evde serum takma işleminin avantajları özellikle kişiye zamandan tasarruf sağlar. Hastane fobisi olanlar için ev konforunda bir hizmet sunar.

Yerinden kalkamayacak derecede yatağa bağımlı hastalar için büyük bir avantaj sunar. Vücudun enfeksiyon riskine karşı kalabalık ortamlardan uzakta tedavi sürecinin yürütülebilmesini destekler. Süreç başlatılmadan önce hasta yakını ile yapılan görüşmede hastanın detaylı bilgileri not alınır ve gerekli ekipmanlarla beraber talep edilen alana personel ekip yönlendirilir. Talep edilen saatlik, günlük, haftalık ya da aylık serum takma hizmeti olarak istenebiliyor. Bu süreçte talep edilen süre kadar fiyatlarda da değişiklik yaşanabiliyor. Serumun içeriğindeki ilaç malzemesi değiştikçe talep edilen gün sayısı arttıkça ve isteğe göre ek hizmetlerde eklendikçe bu rakam daha da artabiliyor. Tüm süreçte oluşabilecek fiyat hakkında bilgi alabilmek için İstanbul civarında sunulan hizmetimizden müşteri hizmetleri hattını arayarak irtibata geçebilirsiniz.