Kadıköy evde serum takma hizmeti vücudun direncini yitirdiği durumlarda sağlık ekibi tarafından ev konforunda sunulan hizmet çeşididir. Özellikle kronik rahatsızlığı bulunanlar, evde bakım tedavisi devam edenler, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler için sunulan bir hizmettir. Gelişen sağlık sektörünün hastane ortamı dışında sunmuş olduğu bu hizmet tedavi sürecinde hasta ve hasta yakınları için büyük bir kolaylık sunar. Antibiyotik tedavisi ile başlatılan evde serum takma hizmeti vitamin takviyesi ile devam ettirilir. Özellikle vücudun bağışıklığını artırmayı destekleyecek evde C vitaminli serum uygulamaları sunulmaktadır. Vücudun yitirmiş olduğu denge, kronik rahatsızlıktan kaynaklanan hastaneye gitme zorluğu evden çıkamayacak kadar yaşlı olan hastalar içinde büyük bir kolaylık sağlar.

Evde vitamin takviyesi işlemleri evde serum takma hizmeti kapsamında doktor kontrolünde sağlıklı bir şekilde tamamlanabilir. Süreçte özellikle alanında uzman ve deneyimli ekip elemanlarının kontrollü bir şekilde gerekli görülen anda müdahale edebildiği bir ortam sunulur. Anadolu Evde Sağlık firması profesyonel kadrosu ile yıllardır bu sektörde varlığını koruyor, sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile daha yenilikçi ve öncü hizmetler sunabilmek için hem ekibine geliştiriyor hem de kullanılan teçhizatları yeniliyor. Evde bakım hizmeti özellikle zamandan tasarruf edebilmeyi sağlıyor. Daha steril bir ortamda sunulan hizmet zamanla konforu da artırıyor. Evde serum takma hizmeti kapsamında damar yolu ile ihtiyaç duyulan serum içeriği vücuda enjekte edilebiliyor. Bu durum bağışıklığı güçlendirirken vücudun enerjisini arttırıyor. Gün içinde oluşabilecek kronik yorgunluk, halsizlik ya da kırgınlığa da iyi geliyor.

Bazı durumlarda beslenme bozukluğu yaşayan kişiler ağız yolu ile beslenme sürecinde zorluk yaşayabilir. Vücudunda kişinin vitamin eksikliği yaşadığı bir döneme girilmiş olunabilir. Bu tarz durumlarda vücut sıvı kaybını en hızlı şekilde yaşar. Bu nedenle kaybedilen sıvının daha hızlı şekilde vücuda alınabilmesi ancak evde serum takviyesi ile mümkün hale gelir. Bu kişiye daha pratik bir şekilde hayata adapte olabilme sürecini de sunar. Evde serum takma hizmeti kişiye özeldir. Bu yönüyle avantajları hem dışarıdan ulaşabilecek mikroplara ve virüslere karşı korunmayı sağlar hem de birebir ilgilenme süresini arttırır. Gizlilik en üst seviyede korunarak ekip çalışanları tarafından süreç sağlıklı ve kaliteli şekilde yürütülür. 7/24 İstanbul civarından ulaşılabilecek aktif telefon numarası üzerinden firmamız ile ilgili mevduata geçebilir, yaşamış olduğunuzu sorunu ileterek kısa sürede randevu talebinizi iletebilirsiniz.