Kan tahlili ile pek çok hastalığın teşhis edilmesi mümkündür. Fakat insanlar kan tahlili vermek için her zaman hastaneye gitmek istemezler. Gerek yatalak hastası olanlar gerekse de sürekli olarak kan tahlili vermesi gerekenler bu noktada hastaneye gitmekten yorulabilir veya bu durum onlar için artık bir zulüm haline gelmeye başlayabilir. Özellikle yatalak hastaların hastaneye gitmesi ve tekrar eve getirilmesi çok zordur. Bu noktada insanlar evde kan tahlili hizmeti almak istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu isteğinize gerekli olan yanıtı vermektedir. Firmamız İstanbul ilimizde hizmet vermektedir. Evinizde sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada evde kan testi de yapmaktadır. Hastaneye gelmenize gerek kalmadan gerekli olan testler yapılmaktadır.

İstanbul Evde Kan Testi

Belirtiğimiz gibi insanlar evde kan testi hizmetinden faydalanmak isteyebilmektedir. Bu noktada Anadolu Evde sağlık firmamız sizlere gerekli olan çözümü sunmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan ve bu konudaki en köklü hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Bu sayede en iyi hizmeti almanız sağlanmaktadır. Firmamız bir problem ile karşılaşmamanız için gerekli olan her türlü desteği sağlamakta ve sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Firmamız için hastaların sağlığı her zaman ilk sırada gelmektedir. Hastalarımızın, hastalığının teşhis edilmesi, gerekli olan tanının hızlı bir şekilde konulması ve gerekli olan tedavinin de hızlı bir şekilde yapılması bu noktada bizim için en önemli husus olmaktadır.

Evde Kan Tahlili Nasıl Verilir?

Evde kan tahlili için ilk olarak firmamızı aramanız gerekmektedir. Sizin için uygun olan gün ve saatte randevu oluşturulmaktadır. Sonrasında;

  • Uzman hemşiremiz evinize gelmekte ve kanları almaktadır.
  • Sonrasında kanlarınız özel kutular içerisinde merkezimize getirilmekte ve gerekli olan tetiklerden geçirilmektedir.
  • Sonrasında sonuçlar çıkınca bu sonuçlar yine uzman doktorlarımız tarafından incelenmektedir. Sonuçlarınız hakkında sizlere bilgi verilmektedir.
  • Sonuçlarınızda bir problem olması durumunda gerekli olan tedavi sağlanmakta veya evinizde yapılamayacak olan bir durum varsa da hastaneye gitmeniz sağlanmaktadır.

Tüm bu süreçler boyunca sizin evinizden çıkmanıza gerek kalmamaktadır.