Genetik yapımızın çocuklarımıza da geçtiği artık uzun süredir bilinmektedir. Bunun yanında genetik yapımız pek çok hastalığı da bizlere önceden haber vermektedir. Bu noktada insanlar da kişiye özel genetik tarama testi yaptırmak ve genetik yapılarında bir problem varsa bunları görmek istemektedir. Özellikle çocuk yapmak isteyen bireyler bu teste daha çok ilgi göstermektedir. Kişiler gerekli olan testleri yaptırmak ve çocuklarında olabilecek hastalıkların önceden önüne geçmek istemektedir. Bu noktada SMA testi de hastaların en çok talep ettiği testlerden birisi olmaktadır. SMA son zamanlardaki en büyük problemlerden birisi olmaktadır. Çözüm yolu da hem çok uğraş gerektiren hem de çok pahalı olan bir yöntem olduğundan insanlar çocuk yapmadan önce bu testi yaptırmak istemektedir. SMA taşıyıcılık testi yapan hastaneler araştırması da bu noktada çocuk sahibi olmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.

İstanbul SMA Tarama Testi

Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere gerekli olan her türlü sağlık hizmetini sunana ve bu alandaki en köklü olan firmalardan birisidir. Firmamız İstanbul SMA testi araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Gerekli olan testleri yapmaktadır. Eğer çocuğunuzda bir SMA riski varsa bunu sizlere bildirmekte ve gerekli olan yönlendirmeleri sağlamaktadır. Dünyaya gelecek olan çocuğunuzun hiç bir sağlık problemi olmaması için gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Tabii ki bu testi çocuk sahibi olmadan önce yaptırmanız gerekmektedir. Tüm çiftelere evlenmeden önce veya evlendikten hemen sonra bu testi yaptırmasını önermekteyiz. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu konuda İstanbul ilimizin tamamına hizmet vermektedir.

Genetik Tarama

Kişiye özel genetik tarama testi genetik yapınızda bir sorun olduğuna ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede ileride yaşayabileceğiniz sorunlara önceden çözüm bulmanızı sağlamaktadır. Yine çocuklarınızda olası bir genetik hastalık olmasının da önüne geçmektedir. Firmamız alanında uzman olan bir ekiple hizmet vermekte ve sizlerin problemini gidermektedir. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Firmamız bu alanda en tecrübeli olan firmalardan birisidir. Bunun yanında uzman bir ekiple de hizmet vermektedir. Sonuç olarak sizlerin en doğru sonucu alması sağlanmaktadır.