SMA günümüzdeki en büyük hastalıklardan birisi olmaktadır. SMA’nın ilaçları maalesef dünyadaki ne pahalı ilaçlar olmakta. Bunları da çoğu ailenin karşılaması mümkün olmamakta. Bu noktada kişiye özel genetik tarama testi sayesinde bebeğinizde SMA olup olmayacağını öğrenebilmeniz mümkün olmakta. Bu tür ciddi bir hastalığın teşhisinin daha çocuk yokken konulabilmesi de büyük bir önem taşımakta. Tabii ki anne ve babalar da bu tür testleri çok fazla yaptırmak istemekte. SMA taşıyıcılık testi yapan hastaneler araması da bu noktada çok fazla yapılmaktadır. İnsanlar bu testi nerede yaptırabileceklerini merak etmekte. Özellikle de yeni evlenen çiftler bu teste büyük bir ilgi göstermekte.

Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan testleri yapmakta. Üstelik bu testleri evinize kadar gelerek de yapabilmekte. Firmamız evde sağlık konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan birisidir. Sizlere de her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Kişiye Özel Genetik Tarama

İstanbul SMA testi araştırması tabii ki bu alanda en çok yapılan araştırma olmaktadır. İstanbul ilimizin nüfusu çok fazla olduğundan insanlar bu ilimizde bu tür hizmetlere de daha çok ilgi göstermektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilinin tamamına evde sağlık hizmetleri vermektedir. Verdiği bu hizmetlerin içerisinde kişiye özel genetik tarama testi de bulunmaktadır. Firmamız bu hizmeti verirken evinize kadar gelmekte ve gerekli olan tahlilleri yapmaktadır. Tahlil sonuçları çıktığında da bunları sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız bu testleri yaptırmak için sıra beklemenize veya hastaneler ile uğraşmanıza gerek bırakmamaktadır. Özellikle yeni evli çiftler de bu hizmetimize yoğun bir ilgi göstermektedir.

Evde SMA Taraması

Firmamız sizlerin hızlı bir şekilde test yaptırabilmesi için evde tarama hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan ekibimiz gelmekte ve sizlerden gerekli olan kanı almaktadır. Sonrasında bu kanları doğru şartlarda ve özel kutularda merkezine getirmektedir. Bu kanlar gerekli olan testlerden geçirilmektedir. Sonuç da sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Tüm süreç alanında uzman personelimiz tarafından sağlanmaktadır.