SMA taşıyıcılık testi yapan hastaneler araştırması insanlar tarafından çok fazla yapılmaktadır. İnsanlar artık evlenmeden veya çocuk yapmadan önce gerekli olan taramaları yaptırmak ve buna göre gerekli önlemleri almak istemektedir. SMA çocuklarda görülebilen en kötü hastalıklardan birisidir. Bu hastalığın önceden tespit edilmesi ve buna göre gerekli önlemlerin alınması büyük bir öneme sahiptir. Fakat her insan bu hizmet için hastaneye gitmek de istememektedir. Özellikle yakınında SMA testi yapan bir hastane yoksa bu durumda büyük bir problem olmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti evinizde sunmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan bir firmadır.  Evde kişiye özel genetik tarama testi de yapmaktadır. Bu sayede ileride çocuklarınızda SMA olup olamayacağını da önceden öğrenmenizi sağlamaktadır.

Kişiye Özel Genetik Tarama Testi Nasıl Yapılır?

İstanbul SMA testi araştırması insanlar tarafından çok fazla yapılmaktadır. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız evinize kadar gelerek bu testi yapmaktadır. Firmamızdan bu testi yaptırmak istiyorsanız bu noktada ilk olarak tabii ki randevu almanız gerekmektedir. Sonrasında ekibimiz evinize kadar gelerek SMA testini sizlere uygulamaktadır. SMA testinin sonucu anında çıkmamaktadır. Bu noktada gerekli olan örnekler alındıktan sonra bu örnekler merkezimize getirilmekte ve gerekli olan testler yapılmaktadır. Sonuçlar çıktığında da firmamız sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş yapmakta ve sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Eğer çocuğunuzda SMA olma riski varsa bu noktada sizlere gerekli olan yönlendirmeyi de yapmaktadır. Sizlerin ileride bir problem yaşamasını engellemektedir.

Kişiye Özel Genetik Tarama Testi Fiyatları Ne Kadar?

Maalesef bu konuda firmamızın sizlere sabit bir fiyat sunması mümkün olmamaktadır. Firmamız her türlü evde sağlık hizmetini olabilecek en uygun fiyatla vermek için çalışmaktadır. Firmamız için öncelik her zaman hastalarının sağlığı olmaktadır. Fakat fiyatları etkileyen farklı unsurlar olduğundan sabit bir fiyat sunması da mümkün olmamaktadır. Bu noktada en güncel fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz fiyat bilgisini sizlere verecektir.