Eve serum hizmeti uygulaması belirli tetkikler yapılan hastanın oluşan raporları denetimli olarak incelenir ve doğru metot belirlenerek hastaya uygulanmaya başlanır. Seans aralıkları uygulamanın sürdürüleceği gün sayısı net bir şekilde belirlenerek tedavi süreci başlatılır. Evde serum hizmeti kapsamında yapılacak her türlü uygulama doktor reçetesi ve yönlendirmesi doğrultusunda gerçekleştirilir. Özellikle vücuda alınması gereken ve damar yolu ile uygulanan antibiyotik tedavisi süreçlerinde ağız yolu ile beslenme faaliyetini gerçekleştiremeyenler de ve damardan olunması gereken ilaçların vücuda takviye edilmesinde uygulanır. Anadolu Evde Sağlık firmamız aracılığı ile serum takma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede iletişim kurularak uygulanması gereken tedavi sürecine yönelik planlamalar tamamlanır. Ev ortamında sunulan hizmetimiz oldukça steril ve doğru kaynaklar kullanılarak gerçekleştirilir.

Evde serum takma hizmeti uygulamaları sunulurken damar yolu üzerinde aracılığı ile verilecek olan sıvının doğru metotlarla vücuda uygulandığında dikkat edilir. Burada herhangi bir ağrı acı ya da iz oluşumuna engel olarak süreci profesyonelce yürütebilmek esastır. Damar yolu bulunurken kateter yardımıyla işlem sağlanır. Kateterin takılıp çıkarılması, temizlenmesi gibi işlemler yine sağlık personelimizin görevidir. Hemşirelik hizmeti kapsamına giren eve serum hizmeti idrar sondası takıp çıkarma hizmeti, pansuman, serum takma çıkarma hizmeti ya da enjeksiyon iğnesi hizmeti gibi farklı alanlarda sunulmaktadır.

Evde Serum takma işlemleri için hasta yakınları ile ön görüşme gerçekleştirilir. Talep edilen gün ve saatte personelimiz istenen yere kolaylıkla ulaşır. Ağır hastalık sürecini atlatanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler, enfeksiyon riski bulunanlar, bağışıklığı kuvvetli olmayanlar ve hastane korkusu bulunanlar evde serum takma hizmetinden yararlanabilir. Vitamini ve serum takviyesi kapsamında sunulan hizmet oluşabilecek her türlü hastalıkta sıvı ilacın vücuda aktarılmasını sağlayacak teknikleri içerir. Önemli olan uygulama sunulurken teşhisi doğru yapabilmek. Firmamız İstanbul ve çevre ilçelerinden sizlere en uygun fiyatlı evde serum hizmetini sunuyor. Oluşturacağınız randevu çerçevesinde belirli gün ve saatte uygulama alanına gelerek tedavi sürecini başlatılıyor.