Evde Serum takma hizmeti hasta bakım hizmeti kapsamında sunulan ev ortamındaki konforu hastaya sağlayan bir uygulamadır. Hastane ortamına gitmeye gerek kalmadan daha konforlu ve elverişli bir hastalık süreci tamamlanabilir. Evde serum takma tedavisi sayesinde bulunulan ortamda hastanın bakımı doğru yöntemler kullanılarak eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. İhtiyaç duyulan serum takma hizmeti için Anadolu evde sağlık firmamızla irtibata geçebilir ve kısa sürede randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Mühim olanın sağlıklı bir iletişim kurarak doğru tekniklerle uygulanabilir bir tedavi yöntemi sunabilmek olduğunun farkındayız. Enfeksiyon riskini ortadan kaldırarak ameliyat süreci sonrasında oluşan bakım ihtiyacını giderebilecek ekip elemanları ile hizmetimizi sağlıyoruz. Bizlere telefon hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evde serum takma hizmeti fiyatı sunulurken en önemli şey herhangi bir şekilde hastanın konforunu etkileyecek ya da onun zarar görmesine neden olacak teknikleri ortadan kaldırabilmektir. Son derece profesyonel ve alanında uzman olan uzun yıllardır bu sektörde Sağlık bakanlığından onay almış bir şekilde hizmetini sunan firma çalışanlarımız ev konforunu sizlere sunuyor. Evde serum takma hizmeti kapsamında ağır ameliyat tedavisi görenler, kemoterapi tedavisi gören hastalar, düşük bağışıklığa sahip olanlar, hastane korkusu bulunanlar, ağız yolu ile beslenme faaliyetlerini gerçekleştiremeyenler, metabolik denge bozukluk yaşayanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerine sürdürenler ve benzeri kişiler bu uygulamadan yararlanabilir. Sizlere bir telefon mesafesi kadar yakınız. Evde serum takma ücreti hakkında net bir bilgi sahibi olabilmek için bizleri arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Evde özel hemşirelik hizmetleri kapsamına giren evde serum takma hizmeti başta olmak üzere farklı bakım hizmetleri kurumumuz tarafından İstanbul ve çevre ilçelerinden ulaşım sağlanabilir. Hastanede, özel kliniklerde ya da özel firmalar aracılığı ile sunulan evde serum takma hizmeti hakkında net bir fiyat listesi alabilmek için öncelikle kurumumuzu arayarak bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Evde serum takma hizmeti kapsamında ücretler hakkında bilgi sahibi olabilmek seans aralıkları ve talep edilecek süreye dair randevu talebinizi oluşturabilmek için bizlere iletişim numaralarımız üzerinden arayabilirsiniz.