İnsanların belirli hastalıkların anlaşıla bilmesi için farklı testler yaptırması gerekmektedir. Fakat sürekli olarak test yaptırması gereken insanlar hastaneye gitmekte sorun yaşamaktadır. Bu noktada insanlar evde laboratuvar hizmetleri konusuna yoğun bir ilgi göstermektedir. İnsanlar gerekli olan testleri evlerinde yaptırmak istemektedir. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere gereken hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde bu hizmeti göstermektedir. Bu sayede sorunsuz bir hizmet almanızı ve nerede olursanız olun test yaptırmanız sağlanmaktadır.

Evde Kan Alma

Anadolu Evde Sağlık firmamız evde kan alma hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada;

  • İlk olarak hemşiremiz oluşturduğunuz randevu saatinde evinize gelmekte ve evden kan alma işlemini gerçekleştirmektedir.
  • Bu işlemden sonra alınan kanlarınız özel kutularda ve ideal şartlarda merkezimize getirilmektedir.
  • Buradan gereken tetkiklerden geçirilmekte ve sonuçlar çıkarılmaktadır.
  • Çıkan sonuçlar uzman doktorlarımız tarafından incelenmekte ve sonuçlarınıza göre teşhis konulmaktadır.
  • Bu noktada ciddi bir şey yoksa veya evinizde tedavi edilebilecek bir durum varsa gereken müdahale yapılmaktadır.
  • Eğer hastaneye gitmeniz gereken bir durum varsa bu noktada da gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Tüm bu süreçler evinizden çıkmanıza gereken kalmadan tamamlanmaktadır. Firmamız bu alanda en başarılı olan firmalardan birisidir. Sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman birinci öncelik olmaktadır. Sizlerin sağlığına kısa sürede kavuşması için gereken tüm özen gösterilmektedir.

Evde Laboratuvar Hizmetleri Ücretleri

Bu hizmetler konusunda en çok merak edilen konulardan birisi de tabii ki ücretler olmaktadır. İnsanlar bu hizmetten faydalanmak istediğinde ödeyeceği parayı da merak etmektedir. Bu noktada yaptıracağınız teste göre ödemeniz gereken ücret değişmektedir. Güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz bu noktada sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi yapacaktır. Anadolu Evde Sağlık firmamız için daha önce de belirtiğimiz gibi en önemli husus hastalarının sağlığı olmaktadır. Bu noktada sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sizlere de her zaman en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır. Ekonomik olarak bir problem yaşamanızı engellemektedir.