Düşük bağışıklık sistemine sahip olan kişiler soğuk havaların etkisiyle vücut kırgınlığı yaşayabilir. Bu halsizlik beraberinde yorgunluk, bitkinlik, vücut ağrıları ile ileri boyutlu bir sağlık sorununu meydana getirebilir. Özellikle mevsim geçişlerinde yaşanan bu durum hassas ve kırılgan metabolizmaya sahip olan bireylerde daha çok görülür. Gündelik hayatın akışını etkileyecek şekilde bağışıklık çöküntüsü yaşayan bireylere yönelik atom serum tedavisi uygulaması sunulabilir. İçerisinde bol miktarda vitamin ve mineral bulunur vücudun kaybetmiş olduğu enerjiyi yeniden kazanmasını sağlar. Acil durumlarda vücut enerjisini üst seviyeye getirerek gün içi performansı artırmayı da sağlayacaktır. Atom serum takviyesi almak isteyen bireyler Anadolu Evde Sağlık firması farkı ile uygun fiyatlı evde tedavi sürecini başlatabilir.

Kaybedilen vücut direncini artırmak ağrıları azaltabilmek için kullanılan atom serumu özellikle grip ve nezle dönemlerinde vücut bağışıklığını dengelemeyi destekler. Kronik hastalık sürecinde de halkın sarı serum olarak da adlandırdığı içinde bol miktarda vitamin ve mineral içeren atom serum tercih edilir. Enfeksiyon riskini azaltarak gribal ve viral hastalıklarda şifacı etkisini gösterir. Atom serum tedavisi İstanbul ili ve çevre ilçelerden ulaşım sağlanarak Anadolu evde sağlık firması tarafından talep edilebilir. Sağlık eğitimi almış firma çalışanları Bakanlık onaylı hemşireleri ile bulunulan alana gelerek tedavi sürecini başlatır.

Atom serum kullanması gerekenler üst solunum yolu enfeksiyon rahatsızlığı yaşayanlar, Covid 19, ishal ve kusma şikayeti, ateş, halsizlik, eklem ağrısı, öksürük, boğaz yanması gibi şikayetlerde talep edebilir. Serumun içerisinde bulunan B vitamini sarı rengin oluşumunu sağlar. C vitamini anti alerji ilaçları ve ağrı kesiciler ile özel bir karışım oluşturulur. Karışım vücuda enjekte edildiğinde damar yolu ile tüm vücuda eski vücut direncinin yeniden kazanılması desteklenir. Soğuk algınlığı atom serum uygulamasından uzman doktor gözetiminde faydalanmak isteyenler Anadolu evde sağlık firmasının aktif iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilir. Atom serum ücreti talep edilecek hizmetin saatlik, günlük ya da haftalık oluşu ile değişiklik gösterir. 6 aydan bir yıla kadar düzenli aralıklarla talep edilecek serum hizmeti hemşire ücreti de dahil edilerek net bir rakam hizmet öncesinde kişiye sunulur.