Özel bakım hemşiresi her yaştan hastanın talep edebileceği bir sağlık hizmetidir. Yaşam alanı içerisinde tıbbi bakım ihtiyacı duyan hastalara yönelik sunulan özel hemşire hizmetidir. Profesyonel ekip elemanları bulunduğunuz alana gelerek ön tespit incelemesinde bulunur. Kronik ya da uzun dönemde hastalığa sahip olanlar için evde bakım sürecinde özel bakım hemşiresi her an hastanın yanında bulunuyor. İstendiğinde kısa süreli olarak saatlik anlaşma yapılabilir istendiğinde uzun süreli olarak haftalık ya da aylık görüşmeler planlama doğrultusunda gerçekleştirilir. Anadolu Evde Sağlık firması olarak sizlere evde özel bakım hemşiresi hizmetine profesyonel ve alanında uzman deneyimli ekip elemanları ile sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Her zaman için çözüm odaklı yaklaşımımızda hastaların en konforlu şekilde süreci tamamlamasınI sağlamak hedefindeyiz.

Evde özel bakım hemşiresi hizmet sunarken etkili bir iletişimi, donanımlı bir bilgi ve beceri kabiliyetine ve güncel uygulamalara yönelik bilgi sahibi olması gerekliliğine inanıyoruz. Klinikte görülen tedaviyi aksatmayacak ve aratmayacak metotlar ile süreç planlı bir şekilde sürdürülür. Evde özel bakım hemşiresi uzun yıllardır eğitim almış ve bu alanda kendini geliştirmiş ekip elemanlarından oluşur. Hastanın memnuniyeti, kullanılan cihazların tedaviye uygun oluşu ve steril ortamın hazırlanışı hemşire tarafından sağlanması gerekir. Süreçte sunulan hizmetten faydalanabilmek için bizleri İstanbul civarından arayabilir saatlik, günlük ya da aylık evde özel bakım hemşiresi talebinde bulunabilirsiniz.

Evde özel bakım hemşiresi hizmeti genellikle solunum cihazına bağlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdürenler, yoğun bakım ünitesinde uzun bir süre tedavi görmüş ve taburcu olmuş olan hastalar, yatağa bağımlı olup ve yatak tedavisi gören ve uzun süreli yatıştan kaynaklı yatak yarası bulunan hastalar, uzun dönemde kanser hastaları evde bakım hemşiresi talebinde bulunabilir. Evde özel bakım hemşiresi özel olarak sunabileceği hizmet alanını genişletmiştir, yeterli bilgi birikimine sahiptir. Gerekli görüldüğünde fizyoterapi çalışmaları hastaya özel hemşire yardımı ile uygulanabilir.