Belirli firmalar aracılığıyla sunulan evde sağlık hizmeti özellikle ev ortamında sağlık hizmetine ihtiyacı olan kişilere sunulan tedavi teknikleridir. Ayağa kalkamayacak kadar güç problemi yaşayanlar, yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenler için özel evde sağlık hizmetleri uygulanır. Anadolu evde sağlık firması tarafından alerjik rahatsızlığı bulunanlara, şeker ve tansiyon hastalarına, solunum yolu ile ilgili cihaza bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürenlere yönelik evde sağlık hizmeti sunulur. Evde özel sağlık hizmeti süreci kişinin hastalığına yönelik olarak gerekli görülen tüm tedavi teknikleri tek tek raporlanır. Ardından ön görüşme sırasında detaylı bilgiler iletilir. İhtiyacı yönelik tüm malzemeler ilaçlar ve kullanılacak cihazlar ev ortamında bulundurulur. Alanında uzman doktorları ve hemşireler eşliğinde süreç sistematik olarak yürütülür.

Özel evde sağlık hizmeti genellikle tedavi süreci oldukça uzun bir sürece yayılan ve evde devam etmesi gereken hastalıklarda ağır atlatılan ameliyatların sonrasında evde devam eden hasta bakım sürecinde, kanser hastalığı ve tedavi sürecinde büyük destek sunar. Hastane korkusu olanlar ya da hastaneye gittiğinde hijyen probleminden kaynaklı bağışıklık sistemi zayıf olanlar için de evde sağlık hizmeti sunulur. Uzman personeller bu alanda uzun süredir kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Evde sağlık hizmeti kapsamında serum takımı, muayene etme gerekli görüldüğünde düzenli ilaç ve iğne bakımının üstlenilmesi, düzenli serum takma, kan alarak laboratuvarda inceleme işlemleri de sunulur. Evde tedavi süreci devam eden hastaya yönelik yatak yarası bakımı hizmeti veya düzenli pansuman işlemleri için de özel hemşireler görevlendirilir.

İstanbul ili ve civarında ki ilçelere yönelik sunulan özel evde sağlık hizmeti kapsamında bakıma muhtaç olan tüm bireyler 7/24 aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilir. Firma olarak bu alanda yetkin ve uzun yıllardır deneyime sahip kaliteli bir hizmet sunuyor. Konu üzerine bilgi alabileceğiniz telefon hattı üzerinden personel ekibimiz randevu kaydınızı oluşturabiliyir. Uygun fiyatlı evde sağlık hizmeti için en kısa sürede iletişime geçerek alınacak hizmete yönelik ön bilgilendirme sahibi olunabilir.