PCR testi virüslerin kimliklerini belirlemek ve hangi hastalığa sebep olduklarını tespit etmek için kullanılan bir metottur. Bu yöntem ile hastanın taşıdığı virüsün gen dizilimi görülebilir. Sonucunda ise hastanın Covid 19 veya farklı bir hastalığa sahip olup olmadığı tespit edilir. Özel PCR testi yaptırmak isteyenlerin öncelikle bazı hastalık belirtilerine sahip olması gerekir. Devlet hastanesinde yapılan testlerde bu öne çıkmaktadır. Özel hastanelerde test yaptırmak isterseniz bir şart aranmamaktadır. Direkt olarak PCR Testi yaptırıp hastalığınızın olup olmaması durumunu tespit edebilirsiniz. Anadolu Evde Sağlık olarak kovid 19 polikliniğimiz ve test merkezimiz bulunmaktadır. Kısa süreler içinde test sonucunuz çıkmaktadır. Bu sayede beklemeden hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür. 
Özel Hastanede PCR Testi Vermek
Bu test özel veya devlet hastanesi fark etmeksizin benzer şekilde yapılır. Ancak burada önemli olan bir husus özel pcr testi fiyatları olmaktadır. Özel hastaneler belirli ücret karşılığı bu testi yapmaktadır. Ancak özel hastanelerde yapılan testler çok daha hızlı sonuçlanabilmektedir. Bu ise karantinaya girmeden normal hayata devam etmenize olanak tanır. Ayrıca pcr testi özel hastane fiyatları çok yüksek değildir. Bu test ücretleri klasik kan testlerine benzer fiyatlara yapılmaktadır. Anadolu Sağlık Merkezi olarak PCR testi vermeniz konusunda yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimizin incelemeleri sonucunda test sonucunuz 1-2 saat içinde çıkıyor. Sıradan hastanelere göre çok daha hızlı işlem yaparak zaman kanmanıza olanak tanıyoruz.
Hangi Durumlarda PCR Testi Gerekir?
PCR testinin gerektiği bazı durumlar vardır. Bunlardan ilki grip benzeri bir hastalığın olmasıdır. Grip benzeri bir hastalık sahibi olup kendinizi halsiz hissediyorsanız mutlaka test vermelisiniz. Ayrıca boğaz ağrısı ve ateş de bu hastalığın belirtileridir. Covid 19 belirtileri içinde sıkla rastlanılan eklem ağrısı da bir diğer hastalık nedenidir. Bu tarz sorunlar yaşıyor ve kendinizi halsiz hissediyorsanız PCR testi yaptırabilirsiniz. Özel hastanelerde pcr ücreti araştırması yapıyorsanız hemen hastanemizi arayabilirsiniz. Anadolu Sağlık Merkezi olarak pcr testi özel hastane ortamında pahalıdır kanısını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Siz de test vererek hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Evde PCR Testi nasıl yapılır ?

Hastanelerin kalabalık ve sıra bekleme olaylarını yaşamadan istanbul şartlarında yoğun transfer stresi yaşamadan Anadolu Evde Sağlık olarak evde pcr testi seçeneğimiz ile hizmetinizdeyiz. Adresinize gelip Pcr Testiniz profosyonel kadromuz tarafından alınıyor, anlaşmalı Sağlık Bakanlığı Onaylı labaratuvarlarımızda itina ile çalışılıyor. İtine ile çalışılan Pcr Testi sonuçlarınız tarafınıza PDF dosyası olarak iletiliyor. Sizde Evde PCR testi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.