Ozon, atmosferde bulunan önemli gazlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bir filtre görevi gören bu gaz tabakası güneşin yaymış olduğu zararlı ışınların dünyaya ulaşmasını engelliyor. Ozon gazının temizleyici ve filtreleme gibi bir özelliğe sahip olduğu fark edildikten sonra birçok alanda kullanımı yaygınlaşmıştır. Su kaynaklarının kirlenmesi ile içme suyu arıtmada kullanılmaya başlanmıştır. Sonrasında ise sanayide birçok yerde kullanılmaya devam etmiştir. Bu kadar faydalı ve etkili olan bu bileşik günümüzde sağlık alanında da kullanılmaktadır. Ozon tedavisi ile birçok hastalığın son bulması mümkün hale gelmektedir. Hastalıklarda tedavi edici ve hastalık önleyici olarak kullanılan bu tedavi yöntemi sayesinde ilaçsız özel metotlar ile tedavi bulmak mümkün olmaktadır.
Ozon Tedavisi Hangi Hastalıklara Faydalıdır?
Evde Ozon Tedavisi ile birçok farklı hastalığa şifa bulmak mümkün. Ozon tedavisi ile şifa bulunabilen hastalıklardan birisi bel fıtığıdır. Belirli periyotlar ile yapılan tedavi sonucunda hastalarda ciddi oranda iyileşmeler kat edilmektedir. Alerji ve astım gibi hastalıklarda da ozon tedavisi kullanılmaktadır. Bu hastalıkların azalmasında ve tamamen yok olmasında ozonun etkisi oldukça fazladır. Yorgunluk, böbrek yetmezliği, halsizlik, demans, diyabet gibi hastalıklar da yine ozon tedavisi ile daha iyi tedavi edilebilen hastalıklardan sadece bazılarıdır. Ozon tedavisi yapılan yerler içinden seçim yaparak bu tedavi yönteminden faydalanabilirsiniz. Anadolu Sağlık Merkezi farkıyla kısa sürede hastalıklardan kurtulabilir, yeni bir tedavi metodu deneyebilirsiniz
Ozon Tedavisi Ücreti
Bel fıtığı ozon tedavisi ücreti ve genel olarak ozon tedavisinin ücreti değişebilmektedir. Bu ücret hizmeti alacağınız yere göre artabilir. Evde bu tedavi yöntemini uygulamak isterseniz fiyat biraz daha artacaktır. Hastane ortamında ise bir miktar uygun fiyatlı olması mümkün. Ozon Tedavisi Hizmeti veren hastanemizde birçok hastalığa şifa bulmak için fiyat alabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra doktor kontrolüne tabi tutulmanız gerekmektedir. Kontrol sonrasında tedaviye uygun olduğunuz belirlenirse tedavi başlanacaktır. Siz de daha detaylı bilgi almak ve hastanemizden randevu alarak ozon tedavisine başlamak isterseniz hemen arayabilirsiniz. Randevu oluşturduktan sonra hastanemizden destek alabilir, evde sağlık hizmetlerimizden de faydalanarak hastaneye gitmeden evde tedavi olabilirsiniz.