Evde serum takma hizmeti kapsamında sunulan her bir işlem hastanelerde ya da özel kliniklerde sunulan işlemlerden farklı değildir. Daha kaliteli ve daha güvenilir bir ortamda hizmetin alınabilmesi ile de desteklenir. Gün içerisinde oluşan halsizlik ve mevsimden kaynaklı kırgınlığı giderebilmek için evde serum takma hizmetinden faydalanılabilir. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile sunulan serum takma işlemi alanında uzman ve eğitim almış personel ekip tarafından sağlanır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak belirli aralıklarla bu işlem devam ettirilebilir. Belirli bir program dahilinde doktorun gözetiminde devam ettirilmesi gereken bu işlem hastane ortamında oluşabilecek risklerden kişiyi korur. Bu ileri boyutlu olarak enfeksiyon riskinden hastayı da korur.

Evde sağlık hizmeti kapsamında sunulan evde serum takma hizmeti uygun fiyat aralığı ile firmamız aracılığı ile sunulur. Saatlik belirli bir rakam ortaya konarak firmanın belirlediği politika kapsamında kişiye sunulur. Haftalık ya da aylık olarak devam edecek ve rutine bağlanmış bir serum takma hizmetinde saatlik fiyat üzerinden fiyat aralığı ortaya çıkarılır. Uygun fiyatlı ve güvenilir ödeme hizmeti kapsamında sunduğumuz evde sağlık hizmetinden faydalanabilmek fiyat aralığı hakkında bilgi alabilmek için kurumunuzu arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti kapsamında hizmet sunan her bir hemşire ve sağlık personeli sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat almış özel kişilerdir. Evde bakım hemşiresi kapsamında bulunulan ortama gelerek ön bir inceleme yapar. Hastanın durumuna yönelik kullanılması gereken serumun içerisindeki malzemeler yine klinik tarafından temin edilir. Bu süreçte serumun içerisindeki malzemenin türü çeşidindeki artış farklılığı ve yapılacak uygulamanın saat aralığı fiyat farklılığını da etkiler.

Evde serum takma fiyatı 2022 yılı itibariyle artan her üründe olduğu gibi fiyat artışından etkilenmiştir. Ortalama olarak 500 TL ile 1500 TL arasında talep edilen saate göre evde bakım hemşiresi çağrılabilir. Evde serum takma hizmeti İstanbul ve çevre bölgelerden bizlere ulaşarak elde edebileceğiniz bir sağlık hizmetidir. Profesyonel ve bu alanda belirli uzmanlığı bulunan kişilerin desteği sayesinde hastane ortamından uzak sağlığın daha elverişli hale getirilmesi sağlanabilir. Anadolu evde sağlık firması aracılığı ile sunulan evde serum takma hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için bizlerle iletişim hattımızı kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Kısa sürede ekip elemanlarımız randevu kaydınızı oluşturarak belirlenmiş gün ve saatte daha sağlıklı bir ortam oluşturabilmek için belirlenmiş alana gelecektir.