Röntgen özellikle bir yerimiz kırıldığında veya incindiğince burada oluşan problemi görmek için en iyi yöntemlerden birisi olmaktadır. Fakat her zaman röntgen çektirmek için hastaneye gitmemiz mümkün olmamaktadır. Hastaneye gidip sıra beklemek istemediğinizde, küçük çocuğumuzu kalabalık bir ortama sokmak istemediğimizde veya yatalak bir hastamız olduğunda hastaneye gitmek yerine hizmetlerin bize gelmesini isteyebiliriz. Bu isteklerin karşısında Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlerin yardımına koşmaktadır. Firmamız uzun yıllardır İstanbul ilimizde evde sağlık hizmetleri sunan bir firmadır. Bu noktada gerekli olan tüm desteği sizlere sağlamakta ve seyyar röntgen çekimi de yapmaktadır. Firmamız bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan birisidir. Tecrübesini de tüm hizmetlerine yansıtmaktadır. Firmamız tecrübenin yanı sıra bu alanda kullanılabilecek en iyi ekipmanlara ve alanında uzman olan bir ekibe de sahiptir.

Seyyar Röntgen Çekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Seyyar röntgen çekimi ya da daha çok bilinen adı ile evde röntgen çekimi aslında adından da anlayabileceğiniz gibi özel bir röntgen cihazının evinize getirilmesi ve gerekli olan çekimlerin evinizde yapılmasıdır. Bu noktada ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevu gün ve saatinde uzman ekibimiz evinize gelecektir. Hızlı bir şekilde mobil röntgen makinesini kuracaktır. Sonrasında röntgeninizin çekilmesi gereken yere uygun olarak cihaza sizi yerleştirecek ve röntgen çekimini sağlayacaktır. Bu alanda uzman olan ekibimiz tüm süreci hızlı bir şekilde yönetmektedir. Sonrasında film sonuçlarını yorumlamakta ve sizlere gerekli olan tedaviyi de sunmaktadır. Firmamız alanında uzman olan kişilerle çalışmaktadır. Tüm sağlık çalışanlarımız bu alanda diploma almış olan uzman kişilerdir.

Seyyar Röntgen Çekimi Fiyatları

Seyyar röntgen çekimi fiyat araştırması da insanlar tarafından çok fazla yapılan bir araştırma olmaktadır. Fakat bu noktada maalesef sabit bir fiyat sunmamız mümkün değildir. Hizmetlerimizin fiyatını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Sabit bir fiyat vermek bu noktada yanıltıcı olacaktır. En güncel fiyat bilgisine ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere güncel fiyatlarımız ve merak ettikleriniz hakkında bilgi verecektir.