Röntgen pek çok ortopedik rahatsızlığın ortaya çıkarılması için gerekmektedir. Bunun yanında farklı hastalıkların tespiti sırasında da röntgen gerekmektedir. Fakat insanlar her zaman röntgen çektirmek için hastaneye gidememektedir. Özellikle çok yaşlı hastalar veya yatalak olan hastalar evlerinde bu hizmeti almak istemektedir. Evde röntgen çekimi de insanlar tarafından bu yüzden sıklıkla araştırılmaktadır. İnsanlar hastaneye gitmekle uğraşmadan evinde röntgenini çektirmek istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere bu konuda gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde röntgen çekimi yapmaktadır.

Evde Röntgen Çekimi Nedir?

Röntgen pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Röntgen cihazı ile hastanın içinin görüntülenmesi mümkün olmaktadır. Seyyar röntgen çekimi de bu noktada istediğiniz yerde röntgen çektirmenizi sağlamaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlerin istediği vakitte evinize gelmekte ve gerekli olan röntgeni çekmektedir. Firmamız bu alanda her zaman uzman olan bir ekiple çalışmaktadır. Tüm röntgenleriniz alan uzmanı olan doktor tarafından çekilmektedir. Yine röntgen sonuçlarınız da uzmanımız tarafından incelenmekte ve sizlere teslim edilmektedir. Hastaneye gelemeyecek durumda iseniz veya bir yakınınız için bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Firmamızdan randevu aldığınızda ekibimiz seyyar röntgen çekimi için gelecek ve röntgeninizi çekecektir. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde bu hizmeti sunmaktadır.

Evde Röntgen Ücretleri

Bu konuda en çok araştırılan konulardan birisi de evde röntgen çekimi fiyat araştırması olmaktadır. İnsanlar tabii ki alacakları hizmetin fiyatını merak etmektedir.  Bu noktada sizlere sabit bir fiyat sunulması mümkün olmamaktadır. Nerenizin röntgeninin çekileceği, toplam olarak kaç adet röntgen çekileceği gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir. Sizlere de bu yüzden sabit bir fiyat sunulamamaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu konuda her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bu noktada gönül rahatlığı ile ekibimizi aramanız ve fiyat bilgisi almanız mümkündür. Uzman destek ekibimiz hem hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak, hem sizin probleminize uygun olarak gerekli yönlendirmeleri yapacak hem de fiyat bilgisi verecektir. Fiyattan memnun kalmanız durumunda randevu oluşturmanız da mümkündür. Aradığınız arkadaşımız bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.