Sonda tabii ki pek çok hasta tarafından sunulan aparatlardan birisidir. Sonda hastaların idrarını çıkarmasını sağlayan aparatlardan birisidir. Bunun yanında hastanın içerisinde bir kanama olması durumuna karşı da takılabilmektedir. Tabii ki sondayı sürekli olarak kullanması gereken hastalar da bulunmaktadır. Bu noktada sondaların düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Fakat insanlar bu işlem için sürekli olarak hastaneye gitmek istememektedir. Bu noktada evde sonda hizmetleri çok fazla araştırılmaktadır. İnsanlar bu tür hizmetlere yoğun bir ilgi göstermektedir. Özellikle yatalak hastaları olan insanlar bu tür hizmetlere çok daha yoğun bir ilgi göstermektedir. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere gerekli olan her türlü desteği sağlamaktadır. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde evde sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Evde Sonda Değişimi

Sondanın düzenli olarak değiştirilmesi hastanın sağlığı için önemlidir. Bu noktada insanlar evde sonda değişimi yapan firmaları araştırmaktadır. İnsanlar kendilerinin ya da yakınlarının sondalarını değiştirmek için bu tür hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Firmamız sonda değişimi hizmetini de evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunmaktadır. Bu noktada uzman bir hemşiremiz evinize gelmekte ve sondanızın değişimini yapmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini planlarken ilk olarak müşterilerinin sağlığını düşünmektedir. Tüm hizmetlerimiz bu noktada uzman olan doktorlarımız ve hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır. En ufak bir problem bile yaşamamanız sağlanmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Bu noktada istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturabilir ve bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evde Sonda Değişimi Ücretleri

Evde sonda değişimi hakkında merak edilen konulardan birisi de fiyatlar olmaktadır. Bu noktada insanlar tabii ki bir hizmet almadan önce bunun fiyatını da öğrenmek istemektedir. Evde sonda değişimi konusunda firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyatları vermektedir. Bu noktada fiyatlarımızı merak ettiğinizde veya bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak hem de sizlere fiyat konusunda gerekli olan bilgilendirmeyi sağlayacaktır. Bu noktada sizlere en uygun fiyatlar sunulmaktadır.