Evde sunulan hasta bakım hizmetleri yaşlı ve bakıma muhtaç hastalar için uygulanan bir dizi tedavi tekniğinden oluşur. Tamamen hastanın konforunun ön plana çıktığı uzun süren yoğun bakım süreci sonrasında evde bakım tedavisi devam eden hastalar için sunulan en doğru ve güvenilir tedavi uygulamalarını içerir kapsamda evde serum takma hizmeti de oldukça uygun fiyatlarla bireye sunulur. Burada önemli olan kişinin standartların üzerinde hijyenik bakım süreci doğrultusunda hastalığı daha çabuk ve verimli atlatmasını sağlamaktır. Alanında uzman ekip elemanlarımız Anadolu Evde Sağlık firması tarafından tarafınıza yönlendirilir. Kısa bir ön görüşme doğrultusunda hastalığın sürecine dair kullanacak gerekli metotlar belirlenir. Evde serum takma fiyatı hakkında net bir bilgi sahibi olabilmek ve oluşabilecek maliyetleri üzerine ön görüşme gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hem ekonomik hem de hesaplı sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz evde serum takma hizmeti hastane ortamında elverişli olabilecek tüm teknolojik cihazları ev ortamında bulabilmenizi sağlayacak. Önemli olan hastanın sağlığı ve memnuniyeti enfeksiyon riski bulunanlar, alerjik reaksiyon gösterebilecek hassaslıkta bünyeye sahip olanlar, bağışıklığı düşük olanlar ve hastane korkusu yaşayanlar için evde serum takma hizmeti maliyet konusunda uygun ve en doğru metottur. 7/24 bizlere iletişim hattımız üzerinden ulaşabilir alanında uzman ve belirli ihtisas sürecinin tamamlamış ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Evde Serum takma hizmeti içerisinde ağır hastalık süreci geçirmiş olanlar, hastane sürecindeki tedavinin ortamına taşındığı uzun süreli hastalık vakalarında, kemoterapi tedavisi gören kanser hastası vakalarında, yatağa bağlı olarak tedavi sürecine tamamlamak zorunda olan kişiler için sunulan konforlu bir hizmettir. İhtiyaca yönelik olarak serumun çeşidi ve kullanılacak ilaçlar net bir şekilde belirlenir. Talep ettiğiniz alana gelerek sağlık çalışanlarımız 15 ile 20 dakikalık seanslarla serum tedavisi hizmetini sunar. Evde Serum takma fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olabilmek hizmetin sunuluşuna dair tüm aşamalar hakkında bilgi edinebilmek için bizlere İstanbul bölgesinden iletişim numaralarımız üzerinden arayabilir, kısa sürede sorununuza yönelik en doğru tedavi şeklini talep edebilirsiniz.