Evde hemşire hizmeti serum takma, pansuman uygulamalarında bulunma, kan verme, yatak yarası bakımı gibi farklı hizmet alanlarında sunulan tedavi tekniklerinden oluşur. Özellikle kronik rahatsızlığı bulunanlar, mevsimsel alerjiye sahip olanlar, dış çevre ile irtibata geçtiği anda vücudu zarar görecek olanlar için sunulan konforlu bir hizmet çeşididir. Anadolu evde sağlık firması deneyimli personel ekibi ile yerinde ve zamanında uygulamalar sayesinde hastalığını tedavi sürecine yönelik en etkin çözümleri sunmayı hedefliyor. Bu anlamda İstanbul ili ve çevre bölgelerinden ulaşım sağladığınız anda evde hemşire hizmetinden kısa sürede uygun fiyatlarla faydalanmanız mümkün hale geliyor.

Deneyimli bir kadro ile sunulan hizmet kişinin sevdikleriyle aynı ortamda tedavi sürecine devam edebilmesi ve daha çabuk sağlığına kavuşabilmesini destekler. Hastane ortamında uzun kuyruklar beklemek ya da hemşirelerin kişiyle ilgilenmesi için belirli sürenin dolması için saatlerce beklemek artık gerekmiyor. Evde sağlık hizmeti kapsamında firmaların sunmuş olduğu hizmetler sayesinde daha konforlu, hijyenik ve birebir ilgilenilmeyi destekleyecek bir özel sağlık hizmetinden faydalanabiliyor. Elbette ki elde edilen bu konforun da belirli bir bedeli bulunuyor. Evde hemşire hizmeti fiyatları hakkında net bilgi sahibi olabilmek için başlatılacak tedavi hizmetinin türü ve içeriği oldukça önemlidir. Bu bilgiye sahip olabilmek ancak firma çalışanları ile görüşmeye başlatıldığı andan itibaren öğrenilebilir.

Evde bakım hizmeti kapsamında sunulan hemşire bakım hizmeti ücreti günlük, haftalık ya da aylık olarak talep edilen tedavi sürecine göre belirlenir. Buna ek olarak süreçte özel kullanılacak ekipmanlar uygulanacak serum tedavileri fiyata eklenerek firma tarafından karşılanır. Uzun süredir ağır bir hastalık ile boğuşanlar kanser gibi ağır bir hastalık sürecini atlatma evresinde olup hastanede tedavi sürecini tamamlayarak evde bakım aşamasına geçenler için uygun bir alternatif oluşturuyor. Evde özel hemşire ücreti belirlenirken ortalama 12 saat üzerinden bir rakam talep ediliyor. Bu durum 24 saati bulduğunda ya da aştığında daha da artabiliyor. Evde hemşire hizmeti dendiğinde hastanın tuvalet, banyo temizliği, ağız ve diş temizliği başka olmak üzere tedavi sürecine yönelik uygulanması gereken tahlili alma, iğne yapma, sonunda takma-çıkarma, beslenme sürecini takip etme, ilaç kullanımı, damardan serum uygulaması yapılabilir.