Günümüzde gelişen teknoloji ve şartların daha elverişli hale gelmesi sağlık hizmetlerini daha konforlu ve güvenilir hale getirdi. Hastanelerde geçirilen süreyi daha aza indirebilmek risksiz bir ortamda ev konforunda bir sağlık hizmeti alabilmek için evde sağlık hizmeti sunan firmalara gittikçe çoğalıyor. Bu firmaların genel amacı ise hastaların yoğun bakım dönemi sonrasında evde yatarak tedavi süreci devam edeceği anda her türlü şarta ayak uydurulabilir bir ortam sunabilmektir. Hastanede geçirilecek süre evde sağlık hizmeti kapsamında sunulan destekle daha konforlu ve aile ortamındaki bir alana taşınabiliyor. Anadolu evde sağlık firması evde serum takma hizmeti kapsamında hastaların hastanede dışında farklı bir bölgede tedavisine devam ettirebilme fırsatını sunuyor. İlaçlar ev ortamında tüm kurallara uyularak eksiksiz bir şekilde yine kişiye verilmeye devam ediliyor. Evde sağlık hizmeti kapsamında bu alanda profesyonel olan çalışanlar bulunan alana gelerek belirli bir program oluşturuyor. Bu program dahilinde kişinin daha iyi hale gelebilmesi ve sağlığına kavuşabilmesi için bir rutin benimseniyor.

Evde serum takma hizmeti hastanede geçirilecek vakti kısaltarak daha çok kişisel konforu destekliyor. Özellikle çocukların ve ileri yaştaki hastaların bağışıklık dengesini kuvvetlendirebilmek hastalıklara karşı zayıf bünyeye risk oluşturabilecek bir ortamdan koruyabilmek bu şekilde mümkün oluyor. İstanbul içerisinde hizmet sunan evde sağlık firmamız ile irtibata geçtiğiniz anda uygun fiyatlı serum takma hizmetini profesyonel bir ekip dahilinde sahip olabilirsiniz. Evde serum tedavi hizmeti damar yolu ile enjekte edilmesi gereken bazı ilaçların kişiye düzenli aralıklarla sunulmasını sağlar. Özellikle ağız yolu ile beslenme faaliyetini gerçekleştiremeyen, ciddi ağız yarası bulunan mideden kaynaklı olarak yeme bozukluğu davranışı sergileyen kişiler için serum yolu ile vücuda sıvı alımı sağlanabilir. Bunun dışında kış aylarında bağışıklığı kuvvetlendirmek için belirli aralıklarla serum takviyesi yapılarak daha kuvvetli bir bünye sağlanabilir.

Enerji verici serum içerisinde tamamen doğal ve kişinin sağlığına zarar vermeyecek vitamin ve mineraller bulunur. Atom serum adı verilen bu uygulama evde sağlık hizmeti kapsamında firmamız aracılığı ile de sunulur. Süreç tamamen yasal ve reçeteli bir şekilde uygulanır. Belirli saat aralığında günlük, haftalık ya da aylık olarak uygulanması gereken serum hizmeti uygulama içerisinde kullanılacak enjekte malzemesi ve uygulamanın süresine göre evde serum takma fiyat aralığı da değişir. Konu üzerine daha detaylı bilgi almak ve randevu kaydı oluşturabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.