Eve hemşire çağırma evde bakım hizmetleri kapsamına giren hayatı dahada pratikleştiren ve kolay hale getiren bir sağlık hizmetidir. Alanında deneyimli ve ilgileneceği hastaya yönelik bilgi sahibi olan hemşirelerden oluşan sağlık ekibi ev konforunda muayene hizmeti sunar. Özellikle uzun bir süre yatağa bağlı olarak tedavi sürecine maruz kalacak bir kişi için evde hemşirelik hizmetleri ihtiyaç duyulduğu anda randevu talebi ile Anadolu Evde Sağlık firması tarafından talep edilebilir. Hizmet kapsamında gerekli görülen tedavi yöntemi tespit edildikten hemen sonra tedavi sürecine uygun teçhizatlarla istenen alana gidilir. Hastaya yönelik olarak uygulanacak evde tedavi süreci için bizleri arayabilir. 7/24 aktif iletişim hattımız üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ameliyat süreci geçirmiş olan kişiler, kronik rahatsızlığı bulunanlar, hastaneye karşı korku besleyenler, evden çıkamayacak derecede hassas bünyeye sahip olanlar için eve hemşire çağırma hizmeti büyük bir kolaylık sunuyor. Her zaman için müşteri memnuniyete odaklı bakış açısıyla sunulan evde sağlık hizmeti bünyesinde gerçekleştirdiğimiz evde hemşirelik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul çevre bölgelerinden bizlere her an ulaşarak uygun fiyatlı hemşirelik hizmeti fırsatı ile randevu talebinizi aktif telefon hattımız üzerinden çalışanlarımıza iletebilirsiniz. Evde hemşirelik hizmeti kapsamında sunulan tedavi sürecini destekleyici uygulamalar gündelik hayatın daha da kolaylaşmasını sağlar.

Eve hemşire çağırma hizmeti hastalıklara uygun olan branşa yönelik uygulanan muayene sonucu hemşire tarafından devam ettirilen ve raporlanan bir süreci içerir. Planlanan evde hemşirelik hizmeti bazen birkaç saatlik bazen günlük, haftalık ya da aylık süreçlerden oluşabilir. Doktor kişi için uygun gördüğü tedavi yöntemine göre hemşire görevlendirmesi yapılabilir. Özellikle sağlık ekibimiz tarafından görevlendirilecek alanında uzman evde hemşire hizmeti sunan firmamız bünyesindeki takım ekibimiz yatak yarası oluşumu tedavisi, sonda takılması, pansuman uygulamaları, yaranın temizlenmesi ve steril hale getirilmesi, serum uygulamaları, düzenli iğne/ilaç/aşı uygulamaları gibi farklı tedavi süreçlerini hastaya sunabilir. Evde sağlık hizmetleri kapsamında cerrahi bir operasyon geçirmiş olanlar, tansiyon hastalığı çekenler, kalp ve damar rahatsızlığı bulunanlar, yatağa bağlı olan engelli bireyler, felç geçirmiş olan hastalar, doğum yapmış olan anne adayları, tıbbi olarak ağır ekipmanlara ihtiyaç duyanlar, ortopedik rahatsızlığı bulunanlar…bu grupta yer alan hastalar istedikleri anda evde hemşire hizmetini talep edebilir.