Evde sağlık hizmetleri kapsamında ihtiyacı olan hastalara sunulan evde sonda takma hizmeti uygulama ve takip etme süreçlerinden oluşur. Burada önemli olan hastanın bu süreci en doğru ve verimli şekilde atlatabilmesini sağlamaktır. Süreç sona erdiğinde bölgesel olarak yaralanmalar ya da kalıcı hasarlar oluşmaması için alanında uzman sağlık ekibi her durumda bir telefon uzağınızda. Anadolu Evde Sağlık firmamız tarafından sunulan evde sonda takma hizmeti özel hemşireler ile uygun fiyatlarla sunuluyor. Evde sonunda takma ücreti 2022 yılında ne kadar oldu? Firmamız ne kadar talep ediyor? Uygulamaya dair detaylı bilgileri öğrenebilmek ve fiyat bilgisi alabilmek için bizlere iletişim hattımız üzerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Sonda takma hizmeti genellikle tuvalet sonrasındaki süreçte idrar kesesinde birikmiş olan atığın bir kese içerisinde biriktirilerek dışarıya yönlendirilmesini sağlar. İdrar sonrasında temel amaç da aslında budur. Biriken idrarın dışarıya atılmasını ve böbrekten uzaklaşmasını sağlamaktır. Uygulama sunulurken öncelikle hastalık tespit edilir ve hemşire bilgilendirilir. Uzun süreli olarak yatağa bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürecek olanlar kronik rahatsızlığı bulunanlar uzun ameliyat süreci sonunda evde bakım ve tedaviye devam eden hastalar için uygulanmaktadır. Yaşanılan hastalığın türü belirlendikten sonra tedavi metodu en doğru şekilde uygulamış hasta konforu burada önemlidir. Süreç üzerine en net bilgi bilgileri arayarak elde edebilirsiniz.

İdrar sondası uygulamasının muhakkak ki bilinçli bir şekilde sunulması gerekir. Burada kullanılan balon işlem sırasında baskı nedeniyle zarar görebilir, zedelenebilir, patlama riski bulunur. Bu farkında olmadan sondanın yerinden çıkmasına neden olabilir. Bu tarz bir durumla karşılaşıldığında soğukkanlılığı koruyarak yenisiyle değiştirebilmek ve bu aşamaları steril bir şekilde sağlamak gerekiyor. Farkında olmadan idrar kanalı yolunda da bir kanama meydana gelebilir. Bunun takibini yapabilmek ve duruma profesyonelce müdahale edebilmek uzman ekip elemanlarımız sayesinde mümkündür. Enfeksiyon risklerine karşı en doğru tekniği ele alarak steril ortamda işlem gerçekleştirilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden bizlere ulaşabilir evde sonunda takma çıkarma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizlere en güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Evde sonunda takma ücreti 2022 yılında ne kadar oldu? Bu hizmetten ne kadar süre faydalanılabilir? Konusu üzerine net bilgi bizlerle iletişim hattımız üzerinden irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.