Atom serum aslında farklı vitamin ve minerallerin karıştırılması ile oluşturulan bir serum türüdür. Hastanede atom serum çok sık kullanılmaktadır. Bu serum hastalarda pek çok alanda kullanılabilmektedir. Halsizliğin giderilmesi, ishal veya kabızlığın giderilmesi, nezle gibi hastalıkların hızlı bir şekilde iyileştirilmesi veya hastadaki vitamin eksiklerinin giderilmesi için bu serum uygulanabilmektedir. Fakat insanlar bu serumu yaptırmak için hastaneye gitmek istememektedir. Bu noktada evde atom serum araştırmaları da çok fazla araştırılmaktadır. İnsanlar bu hizmetten evde faydalanmak istemektedir. Bu noktada Anadolu Evde Sağlık firmamız yardımınıza yetişen firmalardan birisi olmaktadır. Firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet sunmaktadır. Evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan ve bu alanda en köklü olan firmalardan birisidir. Bu noktada sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Evde Atom Serum Uygulaması Nasıl Yapılır?

İnsanlar başta da belirtiğimiz gibi bu serumdan evlerinde de faydalanmak istemektedir. Fakat bu serumun evde nasıl yapıldığını merak etmektedir. Bu noktada ilk olarak firmamızı arayarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında yaşadığınız rahatsızlığı ve serumu almak isteme sebebinizi de bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra doktorumuz sizler için gerekli olan vitamin ve mineralleri belirlemekte ve bunları seruma karıştırmaktadır. Sonrasında alanında uzman olan hemşiremiz steril bir şekilde serumu evinize getirmektedir. Bu aşamada tüm serumlar ideal koşullarda taşınmaktadır. Evinize gelen hemşiremiz serumu sizlere takmakta ve serum bitene kadar beklemektedir. Serum bittikten sonra süreç de tamamlanmaktadır. Bu noktada farklı bir rahatsızlığınız olması durumunda gerekli olan destek de sağlanmaktadır.

Evde Atom Serumu Uygulaması Fiyatları

Atom serum fiyatı da insanlar tarafından merak edilen konulardan birisidir. Fakat bu serumun içerisine farklı vitaminler katılabilmektedir. Bu yüzden sizlere sabit bir fiyat sunmamız doğru olmayacaktır. Bu yanıltıcı olacaktır. Bu noktada güncel ve doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak hem aklınıza takılan bir soru varsa bunu cevaplayacak hem de atom serum hizmetimiz hakkında gerekli olan fiyat bilgisini sizlere verecektir.