Atom serum son zamanlarda en çok kullanılan takviyelerden birisi olmaktadır. Atom serum sadece takviye edici bir ürün olmayıp aynı zamanda nezle ve ishal gibi hastalıklara çözüm de olduğundan dolayı çok fazla kullanılmaktadır. Hastanede atom serum taktırmak için her gün pek çok hasta gelmektedir. Bu serum aslında içerisinde farklı vitamin ve minerallerin bulunduğu bir serumdur. Bu vitamin ve mineraller vücudumuzun ihtiyaç duyduğu maddeleri karşılamakta, ishal olduğumuz durumda bozulan vücut dengesini yerine getirmekte, nezle olduğumuzda da hızlı bir şekilde iyileşmemizi sağlamaktadır. Fakat insanlar bu serumu olmak istediklerinde hastaneye kadar gelebilecek enerjiyi kendisinde bulamayabilirler bunun yanında gelip de hastanede sıra beklemek istemeyebilirler. Bu durumda Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız evinize kadar gelmekte ve bu serumu sizlere uygulamaktadır.

Evde Atom Serumu Nedir? Nasıl Yaptırılır?

Evde atom serum yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzman bir hemşiremizin evinize kadar geldiği ve bu serumu evinizde taktığı hizmetimizdir. Uzman hemşiremiz gerekli olan tüm malzemeleri de alarak evinize gelmektedir. Sonrasında serumu sizlere takmaktadır. Bu aşamada serum evinize kadar getirilirken mutlaka ideal sıcaklıkta tutulmaktadır. Yine aynı şekilde kullanılacak olan tüm enjektörler ve benzeri maddeler de steril olarak getirilmektedir. Serum bittikten sonra hemşiremiz serumu çıkarmaktadır. Bu aşamadan sonra süreç tamamlanmaktadır.

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilimizin genelinde bu hizmeti vermektedir. İstanbul ilimizin genelinde randevu oluşturmanız ve bu hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Ekibimiz tam saatinde kapınızda olacak ve sizlere gerekli olan hizmeti sunacaktır .

Atom Serum Fiyatları

İnsanlar tabii ki bir hizmetten faydalanmak istediğinde bunun fiyatını da merak etmektedir. Atom serum fiyatı da bu noktada çok fazla araştırılmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız iyi bir hizmeti uygun fiyata almanız için çalışmaktadır. Sizlere olabilecek en uygun fiyatları vermektedir. Fakat bu noktada sabit bir fiyat sunması da mümkün olmamaktadır. Güncel ve doğru fiyat bilgisini almanız için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz gerekli olan fiyat bilgisini sizler ile paylaşacaktır.