Atom serum son zamanlarda en çok istenilen takviyelerden birisi olmaktadır. Atom serum pek çok soruna çözüm olan ve insanların kendisini daha dinç hissetmesini sağlayan bir uygulamadır. Atom serum hem evde hem de hastanede uygulanabilen bir takviye çeşididir. Bu noktada hastanede atom serum almak istemiyorsanız evinizde de bu hizmetten faydalanmanız mümkün olmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız sizlere bu konuda gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmeti veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Tabii ki bu tecrübesini kullanarak sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır.

Atom Serum Nedir? Evde Nasıl Uygulanır?

Atom serum ishal gibi bir sağlık problemi yaşadığınızda veya kendinizi halsiz hissettiğinizde kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem tamamen bilimsel bir yöntemdir. Atom serum aslında içerisinde vücudun ihtiyaç duyduğu farklı vitaminleri içeren bir serumdur. Bu süreç tamamen uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Evde atom serum hizmeti almak istediğinizde;

  • Ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde ilk olarak halsiz misiniz? İshal gibi bir probleminiz var m? Gibi sorulara yanıt alınmaktadır.
  • Bu yanıtlarınıza ve sizde olan belirtilere göre uzman doktorumuz gerekli olan vitaminleri belirlemektedir.
  • Bu vitaminler seruma eklenmekte ve özel taşıma kutularında evinize kadar getirilmektedir.
  • Evinizde uzman hemşiremiz tarafından uygulanmaktadır. Tüm serum bitene kadar ekibimiz yanınızda beklemektedir.

İşlem tamamlandıktan sonra ekibimiz tekrar merkezimize dönmektedir. Tüm süreç boyunca tabii ki bu alanda gerekli olan tıp eğitimini almış insanlar hizmet vermektedir. Firmamız için her zaman birinci öncelik hastalarının sağlığı olmaktadır. Bu noktada tüm sürece çok dikkat etmektedir. Sizlerin sağlığı için gereken tüm özeni göstermektedir.

Atom Serum Uygulamasının Ücreti Ne Kadar?

Atom serum fiyatı da tabii ki insanların merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Özellikle de son zamanlarda her şeyin fiyatının artması insanların serum fiyatlarını da merak etmesine neden olmaktadır. Atom serum içerisinde daha önce de belirtiğimiz gibi farklı malzemeler bulunmaktadır. Tabii ki bu da fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamızı arayarak fiyat bilgisi almanız mümkündür. Firmamız tüm İstanbul ilimizde hizmet vermektedir.