Vücudumuzda pek çok organımız bulunmaktadır. Bu organlarımızın tamamı birbiri ile uyum içinde çalışmaktadır. Tabii ki bu uyumun bozulmaması ve vücudumuzdaki tüm sistemlerin doğru şekilde çalışmaya devam etmesi için vücudumuz belirli vitamin ve minarelere ihtiyaç duymaktadır. Bunların vücuda tam olarak verilmemesi bazı sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Yine hastaların kendisini yorgun ve kırgın hissetmesi, ishal olması gibi durumlar da bunun sonucunda meydana gelebilmektedir. Bu durumda en etkili çözüm yöntemlerinden birisi evde atom serumu olmaktadır. Bu serum o anki rahatsızlığınıza göre içerisinde farklı vitaminler içeren bir takviyedir. Bu sayede yaşadığınız problemin ortadan kalkmasını sağlamakta ve kendinizi çok daha dinç hissetmenize olanak tanımaktadır.

Atom Serum Nedir? Nedir Kullanılır?

Atom serum yukarıda da bahsettiğimiz gibi içerisinde farklı vitaminler olan bir tür takviyedir. Bu serum olarak sizlere verilmektedir. Bu sayede sizlerin yaşadığınız problemden daha hızlı kurtulmanız sağlanmaktadır. Yine aynı şekilde kendinizi çok daha dinç hissetmeniz de bu serum sayesinde mümkün olmaktadır. Hastanede atom serum bağlatabileceğiniz gibi evde de atom serumu bağlatmanız mümkündür. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu konuda sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Bu noktada;

  • Firmamızı aradığınızda ishal, yorgunluk, grip veya benzeri yaşadığınız problemler sorulmaktadır.
  • Uzman doktorumuz sizin belirtiğiniz durumlara uygun olan vitaminleri belirlemektedir.
  • Tüm bu vitaminler ve serum koruyucu kaplarda saklanarak evinize kadar getirilmektedir.
  • Sonrasında yine bu alanda gerekli eğitimi almış olan ve uzman olan bir hemşire tarafından sizlere uygulanmaktadır.

Ekibimiz serum bitene kadar sizi beklemekte ve serum bittikten sonra da tekrar gitmektedir. Sizlerin hastaneye gelmesine gerek kalmadan bu serumu alması sağlanmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm bölgelerine gelmekte ve bu serumdan faydalanmanızı sağlamaktadır.

Evde Atom Serum Taktırma Fiyatları

Atom serum fiyatı da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Bu noktada rahatsızlığınıza ve serumun içerisine konulacak olan vitaminlere göre fiyat farklılık göstermektedir. En doğru fiyat bilgisini almak için firmamız ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz sizlere sadece hizmetimiz hakkında bilgi sunmamakta aynı zamanda fiyat bilgisini de vermektedir.