Ev konforunda sunulan atom serum uygulaması vücudun kış mevsiminde kaybetmiş olduğu bağışıklığı yeniden kazanabilmeyi sağlar. Yalnızca kış değil mevsim geçişlerinde oluşan vücut kırgınlığı ve gribal enfeksiyonlara da şifa sunar. Anadolu evde sağlık firması küçük çocuklara ve yetişkinler için sunmuş olduğu evde atom serumu hizmeti kapsamında yetişmiş personel hekimliği ile birlikte en doğru hizmeti istenen herhangi bir zaman diliminde sizlere sunuyor.

Özel olarak hazırlanmış atom serum içerisinde C vitamini, B vitamini, ağrı kesiciler ve antialerji ilaçlar bulunuyor. Yatak yara bakımı tedavisi devam edenler ağrılı dönemlerinde vücut ağrılarının hafifletebilmek ve hastalık dönemini daha rahat atlatabilmek için bu tedavi tekniğinden faydalanabilir. Bir başka önemli konu ise yatak yarası tedavisinde değerlendirilmesidir.

Uzun süreli olarak yatağa bağımlı olarak yaşamsal faaliyetini sürdürmek zorunda olanlar zamanla vücudunun belirli bir noktasında yara oluşumu gözlemlenir. Hastanede atom serum uygulaması ev konforuna taşınarak bu durumda oluşabilecek ağrı ve sızılar gideriliyor. Halk arasında sarı serum olarak da adlandırılan atom serum ağız yoluyla ya da damar yolu ile alınabiliyor. Vücuttaki sıvı kaybının önüne geçiyor.

Uzman bir personel ekip sayesinde atom serum uygulaması İstanbul ili ve çevre ilçelerden ulaşılabilir bir noktada sunulan hizmettir. Özel yetişmiş hemşireler tarafından sunulan bu destek hastanın hızlı bir sonuç alabilmesi, eski enerjisine yeniden kavuşabilmesini sağlar. Gün içerisinde anında yeniden güç ve kuvvet bulabilmesi için önemli ev konforunda güven odaklı olarak sunulan serum takma uygulaması ayakta tedavisi devam eden hastalar için de uygulanır.

Atom serum uygulaması kemoterapi tedavi süreci devam edenler, ameliyat olduktan sonra ağrıları dinmek bilmeyen hastalar,  vücudunda enfeksiyon kapma riski bulunanlar, antibiyotik ile beslenen, vücuttaki elektrolit dengesinde bozukluk yaşayanlar firmamızın iletişim hattını kullanarak irtibata geçtiklerinde serum uygulamasından faydalanabiliyor. Sağlık ekiplerimiz tarafından uygulama alanına gelinerek ön inceleme başlatılır. Bu alanda yetişmiş personel ekibimiz kısa sürede atom serum fiyatı hakkında bilgi verecektir. Konu hakkında bilgi edinebilmek için bizlerle iletişim hattını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.