Kan tahlili çoğu hastalığın tespitinde kullanılan bir yöntemdir. Kan tahlili ile sağlık durumumuz hakkında temel bir bilgi edinmemiz mümkündür. Fakat kan tahlili yaptırmak için hastaneye gitmek her zaman mümkün olmamaktadır. İnsanlar bu tür hizmetleri evinde de almak istemektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Firmamız evde kan tahlili hizmeti sunmaktadır. Bu sayede hastaneye veya bir sağlık merkezine gitmenize gerek kalmadan evinizde tahlillerinizi yaptırmanız mümkün olmaktadır.

Evde Kan Tahlili Nasıl Yapılır?

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilimizin genelinde hizmet sunan firmalardan birisidir. Firmamız bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında gelmektedir. Bu noktada tabii ki sizlere olabilecek en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız evde kan tahlili uygulamasını yaparken;

  • İlk olarak tabii ki randevu almanız gerekmektedir. Bu noktada alanında uzman olan hemşiremiz evinize gelmektedir.
  • Hemşiremiz sizlerden yapılması gereken kan tahlillerine uygun olarak gerekli miktarda kanı almaktadır.
  • Kanlarınız özel cihazlarımız ile uygun sıcaklıkta tutularak merkezimize getirilmektedir.
  • Getirilen kanlar bu alandaki en iyi cihazlar ile test edilmektedir. Firmamız sizlere en iyi sonuçları sunmak için bu alandaki profesyonel cihazlar ile sizlere hizmet etmektedir.
  • Kan sonuçlarınız belli olduktan sonra, sonuçlar sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bu noktada tüm sonuçlarınız yine uzman doktorumuz tarafından incelenmektedir.

Sonuçlarda bir problem olması durumunda mutlaka doktorumuz bu konuda sizleri bilgilendirmekte ve gerekli olan muayeneyi sizlere sunmaktadır. Eğer ciddi bir problem varsa bu durumda doktorlarımız hızlı bir şekilde sizlere gelmekte ve gerekli olan müdahaleyi sizlere sunmaktadır.

Evde Kan Tahlili Fiyatları

Evde kan testi hizmetimiz hakkında en çok sorulan sorulardan birisi fiyatlar olmaktadır. İnsanlar tabii ki bu tür hizmetlerden faydalanmadan önce hizmetin ücretini merak etmektedir. Fakat maalesef sizlere sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. Bu konuda gerekli olan güncel fiyat bilgisini bulmak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz sizlere gerekli olan her türlü konuda bilgi verecek, sorularınız olması durumunda bunları cevaplayacak ve fiyat bilgisini de sizlere sunacaktır.