Kan tahlili pek çok hastalığın teşhisi için gereken bir tahlil türüdür. Bu tahliller genel olarak hastanede yapılmaktadır. Fakat hastaların her zaman hastaneye gelmesi mümkün olmamaktadır. Bu noktada evde kan tahlili hizmeti insanların yardımına koşan hizmetlerden birisidir. Gerekli olan tüm tahliller artık evinizde de yapılabilmektedir. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu konuda gerekli olan her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamakta ve hastaneye gitmesine gerek kalmadan gerekli olan kan testlerini yaptırmasını sağlamaktadır.

Firmamız İstanbul ilimizin tamamına hizmet vermektedir. İstanbul’daki en köklü evde sağlık firmalarının başında gelmektedir. Tabii ki bu köklü yapısı sayesinde de büyük bir tecrübe sahibidir. Bu noktada sizlere bu alandaki en iyi hizmeti vermektedir.

Evde Kan Tahlili Nasıl Yapılır?

Evde kan tahlili yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Burada hem ekibin uzman olması gerekmekte hem de gerekli olan malzemelerin bulunması gerekmektedir. Firmamız yukarıda da belirtiğimiz gibi bu alandaki en köklü firmalardandır. Bu noktada gerekli olan hizmeti size sunabilmektedir. Evde kan tahlili yaparken;

  • Uzman bir hemşiremiz evinize gelmektedir. Gerekli olan kanları sizlerden almaktadır.
  • Kanlarınız özel cihazlar ile test edilmek üzere merkezimize getirilmektedir. (Bazı testlerin evinizde yapılması da mümkün olmaktadır.) Bu süreçte tüm kanlar ideal şartlarda kalması için özel kutularda taşınmaktadır.
  • Merkezimize gelen kanlar hızlı bir şekilde cihazlara konmakta ve tahlili yapılmaktadır.
  • Çıkan sonuçlar yine uzman bir doktorumuza sunulmakta ve doktorumuz tarafından incelenmektedir.
  • Son aşamada tabii ki sizlere sonuçlar hakkında bilgi verilmekte ve bir hastalığınız varsa bunun için ne yapmanız gerektiği söylenmektedir.

Evde kan testi işlemi bu şekilde tamamlanmaktadır.

Kimler Evde Kan Testi Yaptırabilir?

Bu noktada herhangi bir özel şart bulunmamaktadır. Hastanın yaşı, hareket edip edememesi gibi durumlara bakılmamaktadır. İsteyen herkesin evinde kan tahlili yaptırması mümkündür. Sadece kendisini kontrol ettirmek isteyen ve yıllık kontrolünden geçmek isteyenlerin de bu hizmetten faydalanması mümkündür. Ayrıntılı bir bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak isterseniz rezervasyon oluşturmak için destek ekibimize ulaşabilirsiniz.