Kan tahlili pek çok hastalığın tespiti için önemli bir kriter olmaktadır. Kanımız hastalığımız ve mevcut durumumuz hakkında bizlere çok fazla bilgi vermektedir. Özellikle de kronik hastalığı olanların düzenli olarak kan tahlili vermesi bu yüzden büyük bir önem taşımaktadır. Fakat her zaman hastanın, hastaneye gitmesi, sıra beklemesi ve kan vermesi mümkün olmamaktadır. Bu noktada evde kan tahlili hizmeti insanların yardımına koşmaktadır. İnsanların hastaneye gitmesine gerek kalmadan da kan tahlili yapılması bu hizmet ile mümkün olmaktadır.

Evde Kan Tahlili Verme

Anadolu Evde Sağlık firmamız hastaneye gelebilecek durumda olmayan hastalarına, evde kan tahlili imkanı tanımaktadır. Firmamız sağlık alanında uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizlere de evde sağlık hizmetleri ile ilgili olarak gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Kan tahlili hizmetinde de;

  • Firmamız ilk olarak alanında uzman olan bir hemşiremizi evinize göndermektedir. Hemşiremiz gerekli olan kanları almaktadır.
  • Sonrasında alınan kanlar firmamıza getirilmekte veya mümkün ise evde gerekli testler yapılmaktadır.
  • Test sonuçları çıktıktan sonra uzman doktorumuz yine sizlere gelmekte ve sonuçlar hakkında bilgi vermektedir.
  • Eğer sağlığınız ile ilgili bir problem varsa gerekli tedaviye başlamakta ve gerekli ilaçları sizlere yazmaktadır.

Evde kan testi bu şekilde tamamlanmaktadır. Sizlerin süreç boyunca evinizden çıkmasına gerek kalmamaktadır. Tüm süreç firmamız tarafında yürütülmektedir. Sizlerin ekstra bir şey yapmasına gerek kalmamaktadır. Sizlerin tek yapması gereken firmamıza ulaşmak ve istediğiniz zamana randevu oluşturmaktır.

İstanbul Evde Kan Tahlili

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilimizin tamamına hizmet sunmaktadır. Firmamız İstanbul’da yer alan en köklü evde sağlık firmalarından birisidir. Tabii ki bu tecrübesine ve sizlerden gelen yorumlara dayanarak hizmetlerini planlamaktadır. Firmamız alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Tüm süreçleri titizlikle yürütmektedir. Firmamız bu noktada tahlilleri alırken de, testleri yaparken de sizlerle sonucu paylaşırken de gerekli olan her türlü noktaya dikkat etmektedir. Firmamız için hastaların memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Firmamız hastalarının en doğru şekilde tanı ve tedavi hizmetlerinden faydalanmasını istemektedir. Bunun için de gerekli olan tüm hizmeti sunmaktadır.