Tıp alanı her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişmedeki en önemli husus ise tabii ki teknolojinin gelişmesi olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi sağlık alanında da farklı hizmetler sunulmasını sağlamaktadır. Bu noktada evde laboratuvar hizmetleri de bu bağlamda gelişen hizmetlerden birisi olmaktadır. Artık evinizde de başta kan tahlili olmak üzere farklı tahlillerin yapılması mümkün olmaktadır. Özellikle hastaneye gelemeyecek durumda olan yatalak hastaların, hastaneye gelip sıra beklemek istemeyenlerin en çok tercih ettiği hizmetlerden birisi bu olmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır. Firmamız bu alanda her türlü evde sağlık hizmetini sağlamaktadır.

Evde Laboratuvar Hizmeti Nedir?

Laboratuvar hizmetleri adından da anlayabileceğiniz gibi tahlilleri yapmaktadır. Bu noktada artık bu hizmetler evinizde de verilebilmektedir. İstanbul ilimizin genelinde hizmet sunan firmamız evinize kadar gelmekte ve sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Evde kan alma işlemi veya diğer tahlil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu noktada tabii ki alanında uzman olan ve bu alanda iyi bir eğitim almış olan hemşireler görev almaktadır. Firmamız için her zaman birinci öncelik hastalarının sağlığı olmaktadır. Firmamız bu noktada alanında uzman olan bir ekiple çalışmakta ve bu alandaki en iyi aletleri kullanmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşaması sağlanmaktadır.

Evde Yapılamayan Tahlillerde Ne Oluyor?

Tabii ki her tahlil evde yapılamamaktadır. Bu durumda;

  • Ekibimiz evinize gelmektedir. Evden kan alma işlemi gerçekleştirmektedir. Kanınızı aldıktan sonra bu kanı özel taşıma kabına koymakta ve merkezimize getirmektedir.
  • Merkezimize gelen kanlar özel cihazlara anında konulmakta ve gerekli olan testler ve tahliller yapılmaktadır.
  • Tahlillerin sonucu çıktığında bu sonuçlar hızlı bir şekilde uzman doktorumuza iletilmektedir. Uzman doktorumuz çıkan bu sonuçları yorumlamaktadır.
  • Sonrasında ekibimiz sizlerle tekrar iletişime geçmekte ve sonuçlar hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır. Bir probleminiz olması durumunda da sizlere gerekli olan hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız İstanbul ilimizin tümünde hizmet vermektedir. Ekibimiz nerede yaşarsanız yaşayın evinize kadar gelmekte ve gerekli olan kan tahlillerini yapıp sonuçlarını da hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Bu alanda firmamız her zaman öne çıkmaktadır.