PEG (Perkütan endoskopik gastrostomi) bir şekilde yutma refleksi kaybolan ve yutkunamayan hastalara uygulanan bir çözümdür. Bu araç sayesinde ilaçlar ve yemekler doğrudan mideye aktarılmaktadır. Tabii ki zamanla bu aracın değiştirilmesi gerekebilmektedir. Fakat bu aracı kullanan kişiler genellikle rahat hareket edememekte ve hastaneye gitmeleri de zor olmaktadır. PEG kullanan hastalar ve bu hastaların yakınları evde PEG değişimi hizmetlerini bu yüzden sıklıkla araştırılmaktadır. PEG değişimi uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu noktada mutlaka bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Uzmanın evinize gelmesi ve tüm işlemleri evinizde yapması da hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir, PEG değişimi de yapmaktadır. Firmamız evde sağlık hizmetleri konusunda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Bu alandaki en köklü firmalardan birisidir.

PEG Hortumu Değişimi

PEG hortumu zamanla yıpranabilmektedir. Tabii ki bu noktada PEG hortumu değişimi hizmetleri de insanlar tarafından araştırılmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız PEG hortumunun değişimini de yapmaktadır. Yine bu hizmeti evlerinizde sunmaktadır. Firmamız evinize alanında uzman olan insanları yollamaktadır. Hepsi gerekli eğitimleri almış olan isimlerdir. Bu noktada tüm hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanmanız mümkündür. Firmamız bu alandaki en eski firmalardan birisidir. Bu noktada gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir firma olmaktadır. Sizlerin hiç bir sorun yaşamaması ve hizmetlerden memnun kalması için gereken her şey yapılmaktadır. Sizlere sorunsuz bir hizmet sunulmaktadır.

İstanbul PEG Değişimi

Anadolu Evde Sağlık olarak İstanbul ilimizin tamamında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza PEG ve PEG borusu değişimi noktasında gerekli olan tüm hizmeti sunmaktayız. Sizlerin her türlü sağlık alanındaki ihtiyacını bizzat evinizde karşılamaktayız. Firmamız yukarıda da belirtiğimiz gibi alanındaki en köklü firmalardan birisidir. Üstelik tamamen tıp eğitimi almış olan insanlarla çalışmaktadır. Bu sayede sizlere gerekli olan her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Bu alanda güvenebileceğiniz sayılı firmadan birisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizde firmamızdan hizmet almak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli olan bilgileri sunacaktır.