PEG ağız yolu ile yemek yiyemeyen hastaların gerekli olan vitamin ve mineralleri alması için takılan bir aparattır. Bu aparat karından girilerek mideye ulaştırılmaktadır. Hasta bu aparat sayesinde beslenmektedir. Tabii ki bu noktada bu aparatın zaman içerisinde değiştirilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir. Fakat bu aparatın değiştirilmesi için hastaneye gelinmesi zahmetli olabilmektedir. Özellikle yatalak hastalarda bu aparat kullanılıyorsa bu büyük bir zorluk yaratmaktadır. İnsanlar da evde PEG değişimi mümkün mü bunu sıklıkla araştırmaktadır. Evde PEG değişimi bu noktada mümkün olan bir işlemdir.  Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Bu alanda hizmet veren en köklü firmalardan da birisidir. Bu noktada sizlerin sağlıklı bir şekilde hizmetlerden faydalanması için gereken tüm özeni göstermektedir.

Evde PEG Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

PEG değişimi için ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir.  Randevu oluşturduktan sonra;

  • Uzman sağlık ekibimiz evinize gelecektir. Ekibimiz evinize gelirken gerekli olan tüm malzemeleri de yanında getirecektir.
  • Sonrasında hastanın PEG hortumu değişimi veya PEG değişimi yapılacaktır. Bu aşamada da tüm işlemler uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Sonra boruda herhangi bir kaçak olup olmadığı kontrol edilmektedir. Eğer bir kaçak yoksa süreç tamamlanmaktadır.

Anadolu evde sağlık firmamız için her zaman öncelik hastalarının sağlığı olmaktadır. Bu noktada hastalarının sorunsuz bir hizmet alması için gereken tüm çabayı göstermektedir. Firmamız her zaman uzman bir doktor ve hemşire kadrosu ile çalışmaktadır. Yine aynı şekilde sizlere gönderilen tüm malzemeler de sterilize edilerek kapalı paketlerde gönderilmektedir. Sizlerin sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır.

Evde PEG Değişimi Ücretleri

Evde PEG değişimi hakkında merak edilen konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. İnsanlar bir hizmetten faydalanmak istediğinizde bu hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Fakat fiyatlar konusunda sabit bir fiyat sunmamız mümkün olmamaktadır. En güncel fiyat bilgisini almak, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve merak ettiklerinizi sormak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz sizlere gerekli olan tüm konularda bilgi verecektir.