Sonda hastaların idrarının dışarıya atılması için kullanılan bir aparattır. Bu bazı aparat bazı ameliyatlardan sonra geçici olarak takılabileceği gibi yatalak hastalarda sürekli olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle de bu aparatı sürekli olarak kullanmak zorunda olan hastalarda düzenli aralıklar ile bu aparatın değiştirilmesi gerekmektedir. Fakat bu aparatın değiştirilmesi kolay değildir. Bu noktada mutlaka bir uzman desteği gerekmektedir. Fakat her seferinde sonda değişimi için hastaneye gidilmesi de maalesef insanları çok uğraştırmaktadır. Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Firmamız evde sonda hizmeti ile evinize kadar gelerek hastanızın sonda değişimini yapmaktadır. Bu sayede sizi hastaneye gitme derdinden de kurtarmaktadır. a

Evde Sonda Takma ve Değiştirme Hizmeti

Anadolu Evde Sağlık firmamız İstanbul ilinin genelinde hizmet sunan bir firmadır. Firmamız evinize kadar gelerek sonda takma ve değiştirme işlemi yapmaktadır. Bu noktada bu hizmet evde hemşire hizmeti kapsamında sunulmaktadır. Yani evinize gelen ve sondanın değişimini yapan kişiler her zaman alanında uzman olan hemşirelerimiz olmaktadır. Firmamız için hastalarının sağlığı her zaman en önemli konudur. Bu noktada alanında uzman bir ekiple çalışılmakta ve gereken tüm malzemeler de steril bir şekilde evinize ulaştırılmaktadır. Firmamız uzun süredir bu hizmeti verdiğinden dolayı artık bu konuda uzmanlaşmıştır. Firmamızdan randevu oluşturduğunuzda tam vaktinde evinizde olunmaktadır. Ekibimiz hastanın sondasını hızlı bir şekilde değiştirmekte ve süreci tamamlamaktadır. Bu noktada farklı bir şikayetiniz varsa bununla ilgili aksiyonları da almaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşaması firmamız için önemlidir.

Evde Sonda Hizmeti Fiyatları

Tabii ki insanlar bir hizmetten faydalanırken hizmetin fiyatını da merak etmektedir. Bu noktada evde sonda değişimi işleminin ne kadar tuttuğu da merak edilen bir konu olmaktadır. Bu noktada maalesef sabit bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Sizlere en doğru fiyat bilgisini verebilmemiz için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz hem aklınıza takılan bir soru olması durumunda bu soruya cevap verecek hem hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak hem de ücret konusunda gerekli olan bilgilendirmeyi yapacaktır.