Trakeostomi nefes almakta güçlük çeken hastaların nefes almasını sağlayan bir aparattır. Bu aparat insanların boğazına takılmaktadır. Bu sayede hastaların rahat bir şekilde nefes alması sağlanmaktadır. Fakat bu aparatın zaman zaman temizlenmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir. Tabii ki hastaların temiz bir şekilde nefes alabilmesi ve sağlık problemi yaşamaması için mutlaka bu aparatın temizliğine dikkat edilmelidir. Fakat bu temizlik ve değişim mutlaka alanında uzman bir kişi tarafından yapılmaktadır. Bu noktada hastanın hastaneye gelmesi zor olabilir. İnsanlar da evde trakeostomi değişimi hizmetinden faydalanmak istemektedir.  Anadolu Evde Sağlık firmamız bu noktada yardımınıza koşmaktadır. Firmamız trakeostomi değişimi ve temizliği de olmak üzere gerekli olan her türlü evde sağlık hizmetini sunmaktadır.

Trakeostomi Temizliği

Hastaların temiz bir nefes alması ve sağlık problemi yaşamaması için trakeostomi temizliği önemlidir. Bu aparatın düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Aksi halde hastada farklı problemler oluşması da mümkündür. Ekibimiz bu noktada gerekli olan temizliği sağlamaktadır. Sadece temizlik yapmakla kalmayıp aparatı kontrol de etmektedir. Eğer gerekiyorsa trakeostomi kanül değişimi de yapmaktadır. Hastaların en doğru şekilde nefes alması bu sayede sağlanmaktadır.

Anadolu Evde Sağlık firmamız bu konuda alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Firmamız sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak ve sağlığınızı korumak için gereken her türlü hizmeti sağlamaktadır. Firmamız en iyi hizmeti sunmak için alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Bunun yanında kullandığı malzemelere de çok dikkat etmektedir. Özellikle malzemelerin temizliği konusunda büyük bir özen göstermektedir. Tüm ürünleri steril olarak sunmaktadır.

İstanbul Trakeostomi Temizliği

Trakeostomi kanül değişimi ve trakeostomi temizliği insanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden olmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Tüm ilçelerde firmamız sizlere uzman ekibini yönlendirmektedir. Ekibimiz evinize gelmekte ve gerekli olan her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizlerin sağlığı firmamız için her zaman en önemli husus olmaktadır. Firmamız sizlerin sağlığını her zaman ön planda tutmaktadır. Bu noktada tüm hizmetlerine dikkat etmektedir. Firmamız her zaman alanında uzman olan ve eğitimli olan bir ekiple çalışmaktadır.